● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
Chcesz otrzymywać od nas newslettery informacyjne?

Zapisz się
● News asta24
Tak zmienia się centrum Piły
Trwa przebudowa pl. Konstytucji 3 Maja. Już pojawił się wyraźny zarys fontanny, która znajdzie się w centralnej części placu. Nie do poznania zmienił się również fragment ul. 11 Listopada. Za inwestycję odpowiada spółka Skanska, która zgodnie z umową zakończyć ma prace do lipca 2015 roku. Przebudowa tej części miasta kosztować będzie prawie 7,7 mln złotych. ... więcej »
Damian Michalski z Krajenki w Voice of Poland!
Damian Michalski z Krajenki walczy w muzycznym show Telewizji Polskiej Voice of Poland. Przez eliminacje przeszedł jak burza. Do swojej drużyny chcieli go wszyscy jurorzy. Jako swoich trenerów Damian wybrał Tomsona i Barona (członków zespołu Afromental). Wybór nie był łatwy, bo zarówno Edyta Górniak, jak i Justyna Steczkowska długo przekonywały go, by do kolejnych odci... więcej »
Napadli na sklep. Kobieta obroniła się mopem...
Ekspedientka z Piły bohaterką ogólnopolskich mediów. O dzielnej sprzedawczyni, która sama przegoniła dwóch napastników ze sklepu, poinformowała telewizja TVN24. Napad miał miejsce na os. Górnym. Dwaj mężczyźni grozili sprzedawczyni siekierą. Kobieta jednak zdecydowała się bronić i zwykłym mopem wystraszyła napastników. O wyczynie ekspedientki poinformowała telew... więcej »

● Komunikaty
Trzcianka Twoim Zdaniem
Jak w przyszłości będzie wyglądać centrum Trzcianki? Czy z Placu Pocztowego zniknie mauzoleum, czy przeniesione zostaną dworzec autobusowy i targowisko miejskie? więcej »
Drugi Pilski Test Wiedzy o Mieście
W poniedziałek 16 czerwca o godz. 19:00 odbędzie się drugi Pilski Test Wiedzy o Mieście. Tak samo jak przy pierwszej edycji, transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi TV ASTA.
 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593