● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Już jutro otwarty koncert Majki Jeżowskiej
Już jutro, odbędzie się uroczyste zakończenie obchodów Ogólnopolskich Dni Praw Dziecka. Piła jest w tym roku gospodarzem tego tygodniowego wydarzenia. Z tej okazji w Parku na Wyspie odbędzie się otwarty koncert Majki Jeżowskiej. Rozpoczęcie koncertu planowane jest na godzinę 11.30. Godzinę wcześniej bo o 11, w tym samym miejscu, odbędzie się próba bicia rekordu we wspólnym śpiewaniu piosenki o prawach dz... więcej »
W Trzciance o milionowych projektach
Rewitalizacja Placu Pocztowego i budowa pływalni - nad tymi projektami obradowali radni Rady Miasta Trzcianki. Te inwestycje będą kosztowały budżet miejski kilkadziesiąt milionów złotych. Podczas sesji zaprezentowano także propozycję budżetu na przyszły rok. Rynek, budynek z miejscem dla organizacji pozarządowych czy park wypoczynkowy tak ma wyglądać Plac Pocztowy po rewitalizacji. Projekt zaprezentowany podczas... więcej »
Pilskiej Spółdzielni Mieszkaniowej stuknęła 60-tka!
Pilska Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa ma już 60 lat. Z tej okazji w siedzibie spółdzielni odbyła się uroczysta gala podczas, której wspominano minione sześć dekad. https://m.youtube.com/watch?v=Ax9F2-gZ_18 W piątek, podczas uroczystej gali w auli Pilskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, wieloletnim i najbardziej zasłużonym pracownikom wręczono podziękowania. Pi... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593