● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Pierwszy zjazd absolwentek MOS-u
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii dla dziewcząt w Białej zorganizował zjazd absolwentek. Do placówki przyjechało kilkanaście byłych wychowanek z całego kraju. To pierwsza taka inicjatywa w ośrodku tego typu. Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Białej to miejsce w którym trudna młodzież wraca do normalnego życia. Po pięciu latach działalności placówki zrodził się pomysł, by zaprosić absolwentki, kt więcej »
XI Marsz Zdrowia przeszedł ulicami Piły
XI Marsz Zdrowia przeszedł wczoraj przez centrum Piły. Kilkadziesiąt osób z przypiętym symbolem akcji – różową wstążką - zachęcało kobiety do profilaktycznych badań. Wszystko to w ramach Powiatowych Obchodów Dnia Zdrowia Piersi. Statystyki są alarmujące. Codziennie aż 14 Polek umiera na raka piersi. Zdecydowana większość z nich, wcześniej zdiagnozowana mogłaby zostać wyleczona. Rak to nie wyrok. R... więcej »
Fotoradar wróci na drogę w Piecniku
W przyszłym roku na drodze w Piecniku pojawi się fotoradar. Po serii wypadków radni i burmistrz Mirosławca zwrócili się o ustanowienie pomiaru prędkości na tym odcinku. Na razie wymieniono nawierzchnię drogi i ustawiono znak ograniczenia prędkości. Droga w Piecniku jest czarnym punktem. W ostatnim czasie dochodziło tam do wielu wypadków drogowych, w tym często niestety także i tych śmiertelnych. Problem zacz więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593