● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
Chcesz otrzymywać od nas newslettery informacyjne?

Zapisz się
● News asta24
Kto na burmistrza, kto na prezydenta - kandydaci
Przedwyborcza gorączka trwa. Trzy tygodnie przed wyborami wszystkie karty są już na stole. Komitety zgromadziły listy kandydatów. Kto powalczy o stanowiska burmistrzów i prezydenta największych miasta w regionie? Kandydaci na stanowisko Burmistrza Złotowa Stanisław Chmielewski (56 lat), KWW St. Chmielewskiego Złotów Wiesław Fidu... więcej »
Debata polityczna o energii odnawialnej i górnikach
Dlaczego górnicy są uprzywilejowana grupą zawodową. Kiedy zamkniemy nierentowne i niebezpieczne kopalnie? Dlaczego pozwalamy na importowanie węgla złej jakości? A także dlaczego wdrażanie odnawialnych źródeł  energii tak się w Polsce ślimaczy? Odpowiedzi na te - między innymi – pytania, w dzisiejszym wydaniu ,,Debaty Politycznej''. Premiera programu o godzinie 19.30. Z... więcej »
69 tysięcy osób odwiedziło w weekend galerię VIVO!
Otwarta oficjalnie w piątek Galeria VIVO! w Pile przyciągnęła tłumy klientów. Według danych udostępnionych przez właścicieli galerii, centrum handlowe przez weekend odwiedziło prawie 69 tysięcy osób! Atrakcji w nowootwartej galerii jednak nie brakowało. Po pierwsze promocje, po drugie gwiazdy, które w weekend odwiedziły pilską VIVO!. W dzień oficjalnego otwarcia ... więcej »

● Komunikaty
Trzcianka Twoim Zdaniem
Jak w przyszłości będzie wyglądać centrum Trzcianki? Czy z Placu Pocztowego zniknie mauzoleum, czy przeniesione zostaną dworzec autobusowy i targowisko miejskie? więcej »
Drugi Pilski Test Wiedzy o Mieście
W poniedziałek 16 czerwca o godz. 19:00 odbędzie się drugi Pilski Test Wiedzy o Mieście. Tak samo jak przy pierwszej edycji, transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi TV ASTA.
 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593