● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
Chcesz otrzymywać od nas newslettery informacyjne?

Zapisz się
● News asta24
Mandat dla strażników miejskich?
Na co dzień to strażnicy miejscy wlepiają mandaty. W sytuacjach gdy auto strażników zajmuje dwa miejsca, mieszkańcy chętnie mandat wlepiliby samym strażnikom. Wszystko za sprawą koperty – czyli miejsca zarezerwowanego wyłącznie dla strażników miejskich z Trzcianki. Oburzenie budzi fakt, że nadzorcy porządku ze swojego przywileju korzystają niechętnie, a zajmują za to miejsca, ... więcej »
W piątek pierwszy półfinał
Jutro w Miasteczku Ruchu Drogowego przy Zespole Szkół nr 2 w Pile odbędzie się I Wakacyjny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym o Puchar Prezydenta Piły. Mogą wziąć w nim udział dzieci ze szkół podstawowych. Młodych ludzi czeka nie lada wyzwanie, ponieważ będą się wykazywać wiedzą... więcej »
Prezydent z medalem
Dziś Święto Policji. W związku z nim wczoraj w Poznaniu odbyła się wielkopolska uroczystość, podczas której policjantom wręczono awanse i wyróżnienia. Uroczystości, związane z 95-rocznicą istnienia formacji na terenie państwa polskiego,  były także okazją do odznaczenia osób, które zasłużyły się służbie. Jedną z nich był prezydent Piły Piotr Głowski, który osobi... więcej »

● Komunikaty
Trzcianka Twoim Zdaniem
Jak w przyszłości będzie wyglądać centrum Trzcianki? Czy z Placu Pocztowego zniknie mauzoleum, czy przeniesione zostaną dworzec autobusowy i targowisko miejskie? więcej »
Drugi Pilski Test Wiedzy o Mieście
W poniedziałek 16 czerwca o godz. 19:00 odbędzie się drugi Pilski Test Wiedzy o Mieście. Tak samo jak przy pierwszej edycji, transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi TV ASTA.
 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593