● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
Chcesz otrzymywać od nas newslettery informacyjne?

Zapisz się
● News asta24
Chodzieska debata na koniec
Dziś w TV Asta w ramach debat przed drugą turą wyborczą przepytani zostali kandydaci do fotela burmistrza Chodzieży. Gośćmi Piotra Urbaniaka byli: Jacek Gursz i Wiesław Bidziński. * W pierwszej rundzie kandydaci odpowiadali na pytania dziennikarza. Pytanie do Wiesława Bidzińskiego: Widziałem pański film wy... więcej »
Remont za 2 miliony
W ramach remontu ul. 8 Marca w Złotowie został wymieniony asfalt, wybudowano ścieżki rowerowe, a także zrobiono wyjazdy. Jest to wspólne przedsięwzięcie Powiatu i Miasta. Koszt inwestycji to ponad 2 mln złotych, a połowa tej kwoty to wsparcie w ramach tak zwanych schetynówek. - Tutaj obowiązuje nas termin, do 30 listopada musimy skończyć inwestycję. Firmy ... więcej »
Wariograf potwierdził. To on
Wykorzystanie wariografu, urządzenia dotychczas znanego z filmów, przyczyniło się do wykrycia sprawcy podpaleń, do których doszło na terenie gminy Lubasz. W lipcu i listopadzie, w jednej z wsi w gminie Lubasz dwukrotnie zapłonęły stodoły. Pożary wzbudzały niepokój policjantów, podejrzewano bowiem, że nie są one wynikiem przypadku. Zaczęto typowania potencjalny... więcej »

● Komunikaty
Trzcianka Twoim Zdaniem
Jak w przyszłości będzie wyglądać centrum Trzcianki? Czy z Placu Pocztowego zniknie mauzoleum, czy przeniesione zostaną dworzec autobusowy i targowisko miejskie? więcej »
Drugi Pilski Test Wiedzy o Mieście
W poniedziałek 16 czerwca o godz. 19:00 odbędzie się drugi Pilski Test Wiedzy o Mieście. Tak samo jak przy pierwszej edycji, transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi TV ASTA.
 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593