● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Przejedź się wąskotorówką dla chorego policjanta
Charytatywny koncert dla Piotra Pilarczyka - policjanta z Wyrzyska. Funkcjonariusz zachorował na nowotwór kości. Teraz dla niego pojedzie wąskotorówka. Już w najbliższą niedzielę na terenie Wyrzyskiej Kolejki Powiatowej w Białośliwiu odbędzie się charytatywny festyn z licznymi atrakcjami i licytacjami. Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na walkę z nowotworem Piotra Pilarczyka. - Będzie prze... więcej »
Kolejna odsłona wojenki pilsko-pilskiej?
Kolejna odsłona wojenki pilsko-pilskiej? Tym razem poszło o organizację imprez na terenie Piły. Urząd Miasta wysłał do starosty pilskiego pismo informując, iż nie będzie zgody na organizowanie imprez na terenie miasta, które wcześniej nie zostały wpisane do kalendarza. To nie pierwsza tego typu korespondencja między pilskim magistratem a starostą. Teraz przyszła pora na kolejną , z której wynika, że nie ma... więcej »
A jednak był mobbing w DPS w Rzadkowie?
Wewnętrzny konflikt czy mobbing w rzadkowskim DPS-ie? Dwa miesiące temu do naszej redakcji wpłynął list z prośbą o pomoc w rozwiązaniu sytuacji panującej w placówce. Sprawą zainteresowała się także Państwowa Inspekcja Pracy, która przeprowadziła w DPS-ie kontrolę. - W wyniku analizy ankiet stwierdzono, że część pracowników wskazała na negatywne zachowania i postawy, mogące świadczyć o niepojące... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593