● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Stara Piła na archiwalnych zdjęciach – mechanicy
Piła na archiwalnych zdjęciach. Co tydzień prezentujemy materiały z naszego archiwum. Filmy pochodzą z Amatorskiego Klubu Filmowego Rondo. W tym odcinku operatorzy AKF zatrzymali w kadrze pracę mechaników. Ktoś pamięta ten zakład pracy? https://youtu.be/rLelkBsk5Dk ... więcej »
Czy śmierci 2-letniej Lilki można było zapobiec?
Ojczym 2-letniej Liliany usłyszał w prokuraturze zarzuty fizycznego i psychicznego znęcania się nad dziećmi oraz udzielania żonie amfetaminy. Kobiecie postawiono zarzut nieudzielenia pomocy. Pojawia się pytanie, czy tej tragedii można było zapobiec? W czwartek w prokuratorze Szymonowi B. postawiono zarzut fizycznego i psychicznego znęcania się nad dziećmi. Działanie to w konsekwencji doprowadziło do śmierci 2-l... więcej »
Imprezowy weekend: co, gdzie i kiedy?
Spektakle oraz koncerty. Zaplanuj z nami weekend PIĄTEK WAŁCZ - Wałeckie Centrum Kultury godz. 19.00 – spektakl „Pół na pół”. Sztuka „Pół na pół” przedstawia perypetie przyrodnich braci, którym w realizacji życiowych planów i marzeń stoi na przeszkodzie własna matka. Świetnie napisane, błyskotliwe i zabawne dialogi, wyraziście nakreślone postacie. Piętrowe kła... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593