● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
17 milionów złotych na Wawelską
W sierpniu rozpocznie się przebudowa ulicy Wawelskiej. Wartą niemal 17 milionów złotych inwestycję wykona bydgoski oddział spółki Grupa Trakcja. Będzie to jeden z największych, ale także najważniejszych kontraktów budowlanych w historii Piły. Pierwsze prace w rejonie ulicy Wawelskiej rozpoczęły się już na początku roku. Teraz realizacja wkracza w zasadniczą fazę. Kilka dni temu podpisano umowę z firmą Tr... więcej »
Ulewy spowodowały olbrzymie szkody
Zalane ulice, pola i posesje. Tak wyglądały ostatnie dni w naszym regionie. Burze i ulewne deszcze najbardziej dotknęły powiat czarnkowsko-trzcianeckim. Tu strażacy do akcji wypompowywania wody wyjeżdżali ponad 100 razy. Ulewne deszcze w ostatnich dniach przyniosły sporo strat dla mieszkańców powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Najgorzej sytuacja wygląda we wsi Pęckowo. Tu woda zalała drogę powiatową i gminą, a... więcej »
Tragedia na drodze w Łobżenicy
Śmiertelny wypadek w Łobżenicy. Samochód po uderzeniu w drzewo rozpadł się na dwie części. W nocy z czwartku na piątek 28-go lipca na drodze powiatowej w Łobżenicy doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Kierujący samochodem osobowym Honda z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Wskutek uderzenia pojazd rozpadł się na dwie części, dwóch podróżujących nim m... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593