● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Niedziela bez zakupów
To będzie kolejny taki dzień w 2015 roku, kiedy znakomita większość sklepów pozostanie zamknięta. W najbliższą niedzielę obchodzić będziemy Zielone Świątki, czyli święto Zesłanie Ducha Świętego. Jest to dzień ustawowo wolny od pracy, również dla zatrudnionych w handlu. Czynne będą tylko sklepiki rodzinne, a także restauracje czy stacje benzynowe. Dlateg... więcej »
Tragedia w szklarni
W czwartek,  na terenie jednej z prywatnych posesji w Wałczu doszło do nieszczęśliwego wypadku. Rodzina znalazła nieprzytomnego 64-letniego członka rodziny w przydomowej szklarni. - Mężczyzna wykonywał pracę w szklarni przy sadzonkach. Stojąc na krześle stracił równowagę, wpadł na jedną z szyb i nadział się ręką na jej ostry kraniec - informuje  więcej »
Konkurs (nie tylko) dla romantyków
To jest koncert nie tylko dla tych, którzy kochają muzykę klasyczną, ale dla tych, którzy mają w sobie szczyptę romantyzmu. Czyli dla wszystkich. Już niebawem w Pile wystąpi Orkiestra Filharmonii Poznańskiej. W programie Koncert wiolonczelowy op. 129 a-moll Roberta Schumanna i Suita Jezioro łabędzie op. 20a Piotra Czajkowskiego. Przed miłośnikami muzyki zaprezentu... więcej »

● Komunikaty
Wiosenna ramówka w TV ASTA

Wiosna w kalendarzu dopiero za trzy tygodnie, ale u nas już od poniedziałku, 2 marca. Tego dnia wchodzimy do Państwa domów z nową telewizyjną ramówką.
Poza dotychczasowymi programami na Widzów czeka kilka nowości.

 więcej »
Salon Gospodarczy pt. CO DALEJ Z PILSKIM LOTNISKIEM?
W przyszły czwartek, 22 stycznia br. odbędzie się kolejna odsłona "Salonu Gospodarczego" TV ASTA.
Co dalej z pilskim lotniskiem?
Tym razem goście Salonu - władze miasta i powiatu, radni oraz przedsiębiorcy z regionu Piły - zajmą się przyszłością pilskiego lotniska. Udział w dyskusji weźmie również ekspert ds. infrastruktury lotniskowej oraz Prezes Zarządu Mazowieckiego Portu Lotniczego Sochaczew - Piotr Niewiarowski.
Sprawa pilskiego lotniska żywo interesuje nie tylko polityków i osoby związane z lotnictwem, ale również zwykłych mieszkańców Piły. więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593