● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Borys Budka w Pile
Poseł Borys Budka był gościem Klubu Obywatelskiego Platformy Obywatelskiej. Były minister sprawiedliwości w rządzie PO rozmawiał na temat Trybunału Konstytucyjnego. Nie omieszkał także podsumować roku rządów Prawa i Sprawiedliwości. - Wszystkie wskaźniki ekonomiczne lecą na łeb na szyję. Zwolnienie wzrostu Produktu Krajowego Brutto w czwartym kwartale jest bardzo duże a spadek inwestycji największy od t... więcej »
Zmiany w budżecie miasta
Sesję Rady Miasta w Pile poprzedziły obrady radnych miejskich w Wałczu. Była to kontynuacja ubiegłotygodniowych dyskusji. Na kontynuowanej sesji w Wałczu udało się uchwalić zmiany w tegorocznym budżecie. Spotkaliśmy się z panią burmistrz wyjaśnienia szczegółowe zostały nam udzielone. Podzieliliśmy poglądy które pani burmistrz do nas skierowała i argumenty, oczywiście nie ze wszystkimi rzeczami się zg... więcej »
Podsumowano program rehabilitacji
W Domu Pomocy Społecznej w Pile podsumowano projekt pt. „Rehabilitacja aktywna i fizykoterapia w chorobach neurologicznych”. Dzięki niemu niemal 70 osób z chorobami neurologicznymi z pięciu powiatów mogło skorzystać pod okiem specjalistów z bezpłatnej rehabilitacji. - Jeżeli chodzi o jednostki neurologiczne, to możemy jasno stwierdzić, że rehabilitacja po leczeniu szpitalnym i farmakologicznym to jeden z n... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593