● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
6 edycja pilskiego "Dyktanda 500"
W sobotę odbyła się szósta edycja pilskiego "Dyktanda 500”. Uczestnicy musieli zmierzyć się z tekstem profesora Andrzeja Markowskiego – przewodniczącego Rady Języka Polskiego. Tegoroczne dyktando nawiązywało do setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. - Dostałem zadanie, żeby to było związane ze 100-leciem odzyskania niepodległości, więc pomyślałem, że można to połączyć z powie... więcej »
Filmowe wspomnienie z wystawy Miasto-Ogród
Tysiące kwiatów, drzew i krzewów oraz wesoła muzyka, liczne atrakcje i świetna zabawa - tak można podsumować dwudniowe pilskie Agrotargi i Krajową Wystawę Miasto-Ogród. Tegoroczną edycję wystawy, na pilskiej Wyspie, odwiedziło niemal 30 tys. osób z całego regionu. https://youtu.be/moUQuUTv2o4 ... więcej »
Pilanka wyróżniona w II Polish Businesswomen Awards
Ponad 250 przedsiębiorców, właścicieli firm, znane osobowości oraz media pojawiły się w minioną sobotę w Hotelu Bellotto w Warszawie na prestiżowej, finałowej Gali VII Polish Businesswomen Awards 2018, podczas której zostały wręczone statuetki w uznaniu za sukcesy, profesjonalizm i najwyższą jakość. W tym roku w kategorii Wybitna Osobowość statuetkę otrzymała aktorka Grażyna Wolszczak, nagroda w kateg... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593