● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Święto muzyki klasycznej w Pile
Koncerty muzyki klasycznej, jazzowej i folkowej to IX Music Festival & Master Class w Pile. Tradycyjnie dyrektorem artystycznym jest Bartłomiej Nizioł – wybitny polski skrzypek i koncertmistrz Orkiestry Opery w Zürichu. Master Class kończy się już jutro. Ćwiczą i ćwiczą. 46 studentów skrzypiec i wiolonczeli z Rosji, Ukrainy, Łotwy, Belgii, Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Bułgarii, Rumunii, Meksyku, Wenezueli i ocz... więcej »
Policjanci spełnili marzenie 6-letniego Adasia
6–letni Adaś przez pół swojego życia zmagał się z nowotworem pnia mózgu. Ostatnie trzy lata chłopiec z rodzicami spędził w szpitalach na terenie Anglii, gdzie mieszka na stałe. Adaś wygrał walkę z chorobą i spełniło się jego marzenie. Na jeden dzień został... policjantem. Rodzina Adasia pochodzi z Piły. Trzy lata temu zdiagnozowano u niego guz pnia mózgu. Lekarzom w Anglii udało się usunąć zaledwie... więcej »
Burze z gradem? Meteorolodzy ostrzegają
Dziś w nocy znów mogą wystąpić burze i porywisty wiatr. Meteorolodzy ostrzegają przed nawałnicami w północno-zachodniej Wielkopolsce. Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu prognozuje dla województwa wielkopolskiego opady deszczu o charakterze burzowym. W ciągu najbliższej doby możliwe jest wystąpienie gwałtownych wzrostów stanów wody, zwłaszcza na małych ciekach i w zlewniach zurbanizowanych. ... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593