● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Zakupy na telefon
Zakupy na telefon z miejskich targowisk dowiezione do domu klienta? To nie żart. Spółka Tarpil zarządzająca targowiskami w Pile wprowadziła nową usługę dla swoich klientów. - Chcemy, aby z naszych usług, z naszych towarów skorzystały osoby, które mają problem z zakupami, a zatem osoby starsze, niepełnosprawne. Z tego powodu weszliśmy w układ ze spółdzielnią socjalną "Nowe horyzonty", która będzie... więcej »
Podniebne zawody w Pile
Od czwartku w Pile odbywają się Mistrzostwa Polskich Spadochroniarzy. Ponad 30 skoczków wykonuje celne skoki w dany punkt. Zadanie niełatwe, gdyż cel trudny do zdobycia. Spadochroniarze opanowali pilskie niebo. Na lotnisku odbywają się XVI Mistrzostwa Związku Polskich Spadochroniarzy w skokach na celność lądowania. Od czwartku w zawodach rywalizuje ponad 30 skoczków, w tym cztery kobiety. Sprawdzają się oni w dw więcej »
Referendum już w niedzielę
Finansowanie partii, podatki i JOW-y – to zagadnienia, których dotyczą pytania zadane Polakom w referendum. Ono już w niedzielę. Podobnie, jak przed wyborami, teraz również obowiązuje cisza wyborcza. Jedna karta, trzy pytania i trzy odpowiedzi. Przypomnijmy, na referendum udajemy się do tego samego lokalu, w którym zazwyczaj głosujemy, zabieramy ze sobą dokument tożsamości i stawiamy trzy krzyżyki. – Żeb... więcej »

● Komunikaty
Salon Kulturalny z Tomaszem Kotem
W niedzielę, 30 sierpnia w kinie Helios w Pile odbędzie się kolejny Salon Kulturalny organizowany przez Telewizję ASTA oraz Krzysztofa Meszyńskiego, a specjalnym gościem Salonu będzie aktor Tomasz Kot. więcej »
Olaf Lubaszenko w Salonie Kulturalnym TV ASTA
W piątek, 17 lipca odbędzie się kolejny Salon Kulturalny TV ASTA. Tym razem gościem Krzysztofa Meszyńskiego i telewizji będzie aktor i reżyser Olaf Lubaszenko. więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 350 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593