● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Kontrola w schronisku: bez zastrzeżeń
Pilski ratusz przedstawił wyniki kontroli, jaka przeprowadzona został w schronisku dla zwierząt w Pile. Urzędnicy sprawdzali m.in. warunki w jakich przebywają zwierzęta w schronisku oraz sposób ich karmienia. Kontrola nie wykazała nieprawidłowości.  Równolegle z Piłą kontrole w schroniskach prowadzonych przez tę samą firmę przeprowadziło jeszcze 7 sąsiednich samorządów. Tam również kontrole wy... więcej »
W ZUS-ie bez wniosku
Zakład Ubezpieczeń Społecznych stara się wychodzić na przeciw oczekiwaniom klientów i upraszcza część procedur. Należy do nich między innymi konieczność wypisania wniosku przez osobę ubiegającą się o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu w opłacaniu składek. Na podstawie ustnego zgłoszenia pracownik sam wprowadzi potrzebne dane do programu komputerowego. Wówczas zostanie wydrukowany odpis wniosku i zaświadczenie zostanie ... więcej »
70 lat minęło!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pile, obchodzi w bieżącym roku szkolnym jubileusz 70-lecia istnienia. Szkoła znana powszechnie jako "Teatralna" powstała w trudnych latach powojennych jako miejsce kształcenia przedstawicieli różnych zawodów. Jej absolwenci opuszczali szkołę ukończywszy zasadniczą szkołę zawodową, ale także z tytułem technika. Nie zabrakło wśród nich ... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593