● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Policjanci po służbie zatrzymali pijanego kierowcę
Funkcjonariusze policji będąc po służbie zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Jak się okazało mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Wcześniej rozbił o słup prowadzone przez siebie auto. Trzej pracownicy pilskiej policji w godzinach wieczornych przypadkiem spotkali się w centrum Piły. Po chwili usłyszeli huk - przejeżdżający niedaleko samochód osobowy marki audi uderzył w słup. Poli... więcej »
Kompleks rekreacyjny powstanie w Witankowie
Kompleks sportowo - rekreacyjny w Witankowie. Władze Gminy wiejskiej Wałcz tworzą miejsce do organizacji wspólnych imprez i zabaw. A to koniec inwestycji w tej miejscowości. - Kompleks sportowo-rekreacyjny to rzecz, która jest dla społeczeństwa Witankowa potrzebna, ponieważ nie ma do chwili obecnej żadnego takiego zaplecza, jest boisko sportowe w szkole, ale to nie jest odpowiednie miejsce na festyny. Obiecywał... więcej »
Promenada zalana, pieniądze poszły w błoto?
„Dopiero co skończył się remont, a tu takie coś” – skarżą się mieszkańcy Złotowa publikując zdjęcia na portalach zalanej promenady nad jeziorem Baba. Ulewne deszcze padające przez zaledwie kilka dni, sprawiły że ścieżką nie da się przejść. Czy zatem pieniądze wydane na remont dosłownie poszły w błoto? - Projekty powinny to przewidywać, autorami projektów są osoby, które mają odpowiednie u... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593