● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Tir wypadł z drogi
Tir wypadł z drogi na trasie między Piłą a Stobnem. Do zdarzenia doszło dziś około godziny 9.00 rano. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym nie opanował pojazdu z powodu nagłej awarii układu kierowniczego. Z relacji kierowcy wynika, że mogło dojść do urwania drążka kierowniczego. Uszkodzone auto przez ponad godzinę próbowano wydostać z rowu. Przez ten czas droga wojewódzka nr... więcej »
Repatrianci w Wałczu?
Repatrianci w Wałczu? Samorząd miejski chce przyjąć sześcioosobową rodzinę z Kazachstanu. O zapewnieniu im lokum zdecydują radni. Czy w mieście zamieszkają repatrianci z Kazachstanu? Samorząd przystąpił do próby przyjęcia sześcioosobowej rodziny do Wałcza. Jak na pomysł ugoszczenia repatriantów reagują mieszkań-cy? - Ja się na to piszę bardzo chętnie, też mam rodziców ze Wschodu. Mają tu swoj... więcej »
Lombard w Trzciance już w niedziele
Już w najbliższą niedziele w Trzciance w ramach akcji „ Spróbuj na trzeźwo” wystąpi zespół Lombard. Niezwykły koncert promujący dobrą zabawę bez wszelkiego rodzaju używek organizowany jest przez Fundację Młodzi w Uzależnieniu. - Ideom koncertów jest w jakiś sposób pokazanie alternatywy, troszeczkę zmienianie stereotypów, że dobra zabawa, fajny koncert muzyka rockowa wiąże się z jakimikolwiek u... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593