● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Wolontariusze mogą jeździć za darmo do schroniska
W trakcie ferii zimowych, codziennie o godzinie 12.15, z Placu Zwycięstwa odjeżdża bezpłatny autobus do schroniska na Leszkowie. Powrót z Leszkowa o godzinie 13.30. Akcja ma umożliwić pilanom wolontariat w schronisku. Grupy zorganizowane muszą wcześniej skontaktować się z dyspozytorem MZK pod nr tel.: 67 213 97 11. Pozwoli to dostosować transport do liczby zainteresowanych podróżnych tak, by wszyscy mogli dotrze więcej »
Flagi i mundury powstańcze na setną rocznicę
„Pilanie – Powstańcom Wielkopolskim 1918/1919". Miasto dofinansowało popularyzację obchodów 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Wartość dotacji to 8 700 złotych. Za te pieniądze zostaną zakupione i umocowane flagi powstańcze w miejscach upamiętniających Powstanie Wielkopolskie 1918/1919 na terenie miasta Piły, ponadto będą też zakupione 2 komplety mundurów powstańczych. Dotację otrzymał... więcej »
Na Górze zbiera na nową płytę
Zespół Na Górze nagrywa nową, szóstą płytę i chce ją wydać dzięki społecznościowej zbiórce. Okładkę płyty zaprojektuje Marek Raczkowski. - Nagrywamy nową płytę. Jej roboczy tytuł, to Szczerość. Skoro już dwa razy udała nam się społecznościowa zbiórka, to wierzymy, że i teraz się poszczęści. Być może się zdziwicie, ale na starcie mamy już od Was 480 zł. Otóż robiąc poprzednią zbió... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593