● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Sąsiadki pobiły się... o sposób odśnieżania
Powodem policyjnej interwencji policji w Złotowie, był... sposób odśnieżania parkingu. Dyżurny otrzymał wezwanie od mieszkańca jednego z miast w powiecie, że sąsiad chce pobić jego żonę. Policjanci na miejscu ustalili, że przed jednym z budynków najpierw doszło do sprzeczki dwóch sąsiadek. - Kiedy jedna z kobiet zaczęła odśnieżać podwórkowy parking, druga zwróciła jej uwagę, że robi to niepr... więcej »
Nie wyrzucaj rzeczy, nadaj im drugie życie
Oddać, sprzedać lub wymienić się rzeczami za darmo – to nowa inicjatywa w Pile nazwana Zero Waste Party. Chodzi o to aby nic się nie zmarnowało a ubraniom, które normalnie trafiłyby do kosza nadać nowe życie. - Koszty zagospodarowania odpadów zawsze będą większe niż unikanie ich wytwarzania. W związku z tym, poszczególne działania, które tutaj podejmujemy w mieście, mają na celu w pierwszym kroku za... więcej »
Co robią wałeckie dzieci podczas ferii zimowych?
Trwają ferie zimowe w województwie zachodniopomorskim. Dzieci z Wałcza i okolic mogą cieszyć się dwutygodniowym odpoczynkiem od zajęć. Propozycję na spędzenie wolnego czasu ma Wałeckie Centrum Kultury proponując udział w warsztatach plastycznych. https://youtu.be/58269hwbXnw ... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593