● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
"Wołyń" w Salonie Kulturalnym TV ASTA
"Wołyń" - Wojciecha Smarzowskiego w Salonie Kulturalnym TV ASTA. Po emisji filmu spotkanie z reżyserem. Organizatorami spotkania są Krzysztof Meszyński i TV ASTA. Salon Kulturalny TV ASTA już 11 października, we wtorek w kinie Helios. Projekcja filmu o godz. 17.30, a po krótkiej przerwie o godz. 20.10 – spotkanie z reżyserem Wojciechem Smarzowskim. Rozmowę poprowadzi Janusz Wróblewski z tygodnika Polityka. "Wo... więcej »
O Światowym Forum Mediów Polonijnych i nie tylko
Gościem Piotra Grzesia w programie „W szerszym kontekście” jest Józef Maciej Roślicki, dziennikarz, publicysta, autor. Członek wielu stowarzyszeń twórczych, dziennikarskich i społecznych. W rozmowie nawiązuje do genezy powstania Światowego Forum Mediów Polonijnych jako wyzwania wobec odradzającej się po 1989 roku wolności prasy i mediów. - Chcieliśmy, by dziennikarze mediów polonijnych mieli możl... więcej »
„Żołnierz Niezłomny Kościoła” - pokaz filmu
Pokaz filmu dokumentalnego „Żołnierz Niezłomny Kościoła”. Dokument Jolanty Hajdasz opowiada historię arcybiskupa Antoniego Baraniaka, metropolity poznańskiego w latach 1957-1977. Arcybiskup był wcześniej sekretarzem prymasów Polski - kardynała Augusta Hlonda i kardynała Stefana Wyszyńskiego. Emisja filmu w środę, 28 września, o godz. 19.00 w sali św. Jana Bosko przy kościele św.Rodziny w Pile. Po filmie... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593