● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
Chcesz otrzymywać od nas newslettery informacyjne?

Zapisz się
● News asta24
Pilanki wreszcie punktowały w ligowych rozgrywkach
Pięć setów trwało spotkanie, w którym siatkarki PGNiG Nafta Piła podejmowały we własnej hali zespół Budowlanych Łódź. Choć mecz zakończył się przegraną pilanek, to wreszcie zdobyły one punkt w ligowych rozgrywkach. Pierwsza partia należała do przyjezdnych, które pokonały podopieczne trenera Dominika Kwapisiewicza 19:25. Przegrana tej odsłony dała pilankom syg... więcej »
Grzegorz Bogacz wrócił do Rady
Rada Miejska Trzcianka liczy 22 radnych. Czyli o jednego radnego więcej niż przewiduje ustawa o samorządzie gminnym w przypadku takiej jednostki terytorialnej, jak gmina Trzcianka. Grzegorz Bogacz, bo o nim mowa, wrócił do rady.  Sama sesja była jednak spokojna i merytoryczna, choć niektóre wypowiedzi wskazywały na zbliżające się wybory. Spodziewano się, że ostat... więcej »
Strażacy wspinali się w Śremie
W piątek odbył się XXIX Śremski Halowy Turniej w Drabinie Hakowej. W tym roku wystartowali w nim również chodziescy strażacy. Zawody odbyły się w hali sportowej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Śremie, jedynym takim obiekcie w Wielkopolsce. - W zawodach wystartowało 64 strażaków z województwa wielkopolskiego. Komendę Powiatową Państwowe... więcej »

● Komunikaty
Trzcianka Twoim Zdaniem
Jak w przyszłości będzie wyglądać centrum Trzcianki? Czy z Placu Pocztowego zniknie mauzoleum, czy przeniesione zostaną dworzec autobusowy i targowisko miejskie? więcej »
Drugi Pilski Test Wiedzy o Mieście
W poniedziałek 16 czerwca o godz. 19:00 odbędzie się drugi Pilski Test Wiedzy o Mieście. Tak samo jak przy pierwszej edycji, transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi TV ASTA.
 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593