● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Przypadek wścieklizny w Jastrowiu
Pierwszy od kilkunastu lat przypadek wścieklizny na terenie powiatu złotowskiego. Mieszkanka Jastrowia na swojej posesji znalazła martwego nietoperza. Jak się okazało padłe zwierzę było zarażone wścieklizną. W promieniu 5 km od miejsca, w którym znaleziono nietoperza wprowadzono strefę szczególnej ostrożności. Powiatowy lekarz weterynarii uspokaja jednak - nietoperzy nie należy się obawiać. – Nietoperz... więcej »
Moda na Pokemony, także w Pile?
Czy łapali Państwo Pokemony? Już wyjaśniamy czy warto. Moda na aplikację Pokemon GO dotarła do Polski. Pilanie także mogą brać udział w zabawie. Czy udało im się złapać wszystkie Pokemony i gdzie ich szukać? Aplikacja Pokemon GO bije rekordy popularności na całym świecie a od zeszłej soboty jest dostępna także w Polsce. Moda na łapanie pokemonów, czyli dosłownie kieszonkowych potworów znanych z japoń... więcej »
Nowe życie w dawnym kinie "Iskra"
Opustoszały i straszący z zewnątrz budynek po dawnym kinie "Iskra" odzyska chociaż część swojej dawnej świetności. Władze powiatu wyraziły zgodę na wynajęcie części jego pomieszczeń Uniwersytetowi Trzeciego Wieku. Od zamknięcia kina "Iskra" budynek przy ulicy Kilińskiego świeci pustkami. Jednak niedługo może się to zmienić za sprawą Uniwersytetu Trzeciego Wieku, który wyraził chęć wynajęcia parteru... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593