● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Zwycięstwo pilanek
W 17. kolejce Orlen Ligi siatkarki Enea PTPS Piła podejmowały na własnym parkiecie przedostatni zespół ligowej tabeli Legionovię Legionowo. Podopieczne Jacka Pasińskiego nie pozostawiły złudzeń niżej notowanym rywalkom, pokonując zespół z Mazowsza 3:0.  więcej »
Mieszkanie plus ... protest?
Mieszkańcy jednego z osiedli w Wałczu nie chcą budowy następnych bloków w ich sąsiedztwie. Chcą oni zmiany lokalizacji budowy. Budynki z mieszkaniami dla ponad setki osób miałyby powstać w ramach rządowego programu Mieszkanie Plus.  więcej »
Wybrano wykonawcę. Remont coraz bliżej?
18 stycznia PKP PLK wyłoniły wykonawcę długo oczekiwanej modernizacji linii kolejowej Poznań - Piła (zarówno projektu jak i samych prac). Z sześciu ofert wybrano firmę Porr Polska Construction S.A. Firma ta co prawda nie zaproponowała najniższej ceny (była jedna nieco niższa), ale zwyciężyła propozycją najkrótszych zamknięć torowych w liczbie 18 103 godzin. Zgodnie ze specyfikacją przetargową w ramach remontu zostaną wyk... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593