● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
Chcesz otrzymywać od nas newslettery informacyjne?

Zapisz się
● News asta24
Nowy Kurier Czarnkowsko – Trzcianecki.
Już niedługo, bo od 28 kwietnia, zmieni się formuła Kuriera Czarnkowsko - Trzcianeckiego nadawanego na antenie TV Asta. Przede wszystkim zmieni się dzień emisji programu, nie będzie to jak dotąd piątek, ale poniedziałek. Godzina emisji pozostaje bez zmian, 18.30. Program czarnkowsko – trzcianecki będzie dłuższy, trwać będzie pół godziny, po nim, jak zwykle ro... więcej »
Integracja poprzez edukację
W Pile odbyło się IV Forum Kadry Zarządzającej Wielkopolskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Tematem przewodnim poruszanym podczas spotkania była „Edukacja bez granic. Innowacyjna integracja seniorów”. Seniorzy stanowią obecnie znaczną grupę społeczną. Jest ich coraz więcej a liczebność ich wzr... więcej »
Juwenalia - co, gdzie, jak...
W środę pilskie uczelnie podpisały porozumienie z władzami miasta w sprawie organizacji tegorocznych Juwenaliów. Wiemy już gdzie odbędzie się impreza i jakie dodatkowe atrakcje przygotowali studenci, a także nieoficjalnie, kto wystąpi na Juwenaliowej scenie. Podpisy na dokumencie złożyli przedstawicie... więcej »

● Komunikaty
Agata Buzek gościem kwietniowego Salonu Kulturalnego
Salon Kulturalny to niezwykle istotne wydarzenie dla wszystkich miłośników kina w naszym regionie. Tym razem w Regionalnym Centrum Kultury gościć będziemy przedstawicielkę płci pieknej - aktorkę Agatę Buzek. więcej »
X Salon Kulturalny „Jack Strong” z udziałem Mirosława Baki
To będzie już dziesiąty - jubileuszowy Salon Kulturalny. Nasz cykl spotkań ze znanymi osobami ze świata kina wpisał się już na stałe w kulturalny krajobraz Piły. Śmiało można stwierdzić, że to jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych regionu, które swoim honorowym mecenatem objęli Starosta Pilski i Prezydenta Miasta Piły. więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593