● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Nie żyje policjant. Postrzelił się w komisariacie?
Nie żyje policjant z komisariatu w Kaliszu Pomorskim w woj. zachodniopomorskim. Mężczyzna postrzelił się z broni służbowej. Do tragicznego zdarzenia doszło dziś popołudniu w komisariacie. Nie miejscu pojawił się prokurator. Trwa dochodzenie, czy mężczyzna popełnił samobójstwo, czy też doszło do nieszczęśliwego wypadku, w związku z niewłaściwym posługiwaniem się bronią. ... więcej »
Wyłudzała pieniądze poprzez sklep internetowy
Policjanci z Piły zatrzymali 27-letnią mieszkankę województwa wielkopolskiego. Kobieta zakładała sklepy internetowe. Klienci zamawiali towar i przelewali pieniądze, jednak towaru już nie otrzymywali. Oszukała w ten sposób ponad 50 osób. Funkcjonariusze ustalili, że 27-letnia kobieta zakładała internetowe sklepy i oferowała do sprzedaży szeroki asortyment sprzętu RTV i AGD. Klienci zamawiając wybrane towary, ... więcej »
Powstanie nowa komenda policji w Pile
W Komendzie Powiatowej Policji w Pile zaprezentowano we wtorek koncepcję budowy nowej komendy. Obiekt będzie zrealizowany w ramach programu modernizacji policji. W spotkaniu wziął udział prezydent Piły Piotr Głowski oraz zaproszeni przez komendanta mł. insp. Sebastiana Cichockiego samorządowcy, a także poseł na Sejm Grzegorz Piechowiak. Koncepcję budowy nowej siedziby zaprezentowała pani Iwona Przewoźna z dział... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593