● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
EURO okiem pilanina: Jak nas tam traktują
Na kilkanaście godzin przed powrotem do Francji, tym razem na wyczekiwany przez polskich kibiców mecz Polska - Portugalia, zbiera, myśli i porządkuję wrażenia z wcześniejszego pobytu. I czuję, że ten wpis powinienem poświęcić traktowaniu Polaków za granicą. *** Polacy przed laty wyrobili sobie na Zachodzie złą markę. Dla ilustracji opowiem historię sprzed dekady. Polska była już w UE. Ktoś z mojej rodziny udał... więcej »
2 kg amfetaminy w lodówce. [FILM Z ZATRZYMANIA]
Ponad 2 kilogramy narkotyków zabezpieczyła policja w mieszkaniu 33-letniego mieszkańca gminy Okonek. Narkotyki o czarnorynkowej wartości blisko 80 tys. złotych trafiły do policyjnego depozytu. Policjanci ze Złotowa i Jastrowia weszli do mieszkania 33-latka z gminy Okonek. Mundurowi mieli podejrzenia, że mężczyzna może posiadać znaczne ilości narkotyków. - Okazało się, że mężczyzna ukrył środki psyc... więcej »
Po świeże warzywa w soboty - tylko na Zielony Ryneczek
Świeże pomidory, marchewka i dorodne czereśnie – to wszystko w centrum miasta. Długo zapowiadany i obiecywany Zielony Ryneczek w Złotowie już otwarty, to jedno z przedsięwzięć zorganizowanych w ramach Euro Eco Festivalu. Choć jak na pierwszy raz nie było tłumów, zarówno klienci, jak i sprzedający zapowiadają, że będą tu wracać. – Jesteśmy zadowoleni, mam nadzieję, że się rozkręci interes. Jak ... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593