● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Minimalna przegrana Polonii, bonus jedzie do Piły
Polonia Piła przegrała w meczu szesnastej kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej z Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 44:45. Podopieczni Tomasza Żentkowskiego i Janusza Michaelisa zdobyli jednak punkt bonusowy. Przez ekspertów za faworyta uznawany był zespół gospodarzy. Mogło to dziwić, jako że to goście prezentują się lepiej w obecnych rozgrywkach. Po rozegraniu piętnastu meczów byli zdecydowanie wyżej w tabeli o... więcej »
Niebezpieczna "dziesiątka". Czas na interwencję?
Droga krajowa numer 10. Tydzień temu miał tu miejsce tragiczny wypadek, w którym 4 osoby zginęły, a 4 zostały ranne. Kilka dni później zderzyły się tam dwie ciężarówki z samochodem osobowym – prowadząca samochód kobieta trafiła do szpitala. Gołym okiem widać,że kierowcy jeżdżą tam zbyt szybko, mimo obecności policji. - Tam są stale patrole ruchu drogowego. Te patrole ruchu drogowego są obecne nie... więcej »
"Potop Szwedzki" - za nami 9. edycja Dętkospływu
Za nami już 9. edycja ciekawego cyklicznego wydarzenia w pilskim kalendarzu imprez. Mowa o Dętkospływie rzeką Gwdą, który odbył się dzisiaj. Celem imprezy jak co roku było ukazanie walorów rzeki Gwdy przepływającej przez Piłę, ale i dobra zabawa. Impreza została zorganizowana już po raz dziewiąty przez Ochotniczą Straż Pożarną – Ratownictwo Wodne z Piły. Ma służyć propagowaniu szer... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593