● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Platforma Obywatelska i Nowoczesna w koalicji
Adam Szejnfeld, wiceprzewodniczący PO RP w Wielkopolsce oraz Iwona Kamińska – Lech, przewodnicząca Nowoczesnej w Pile, podpisali umowę ustanawiającą koalicję wyborczą na poziomie prezydenckiego miasta Piły. Podjęto także deklarację współpracy w wyborach na pozostałych szczeblach samorządu terytorialnego. - Polska w ostatnich trzydziestu latach budowała na fundamencie demokracji nowoczesne państwo społe... więcej »
Policyjny pies doprowadził funkcjonariuszy do desperata
Policjanci z Łobżenicy i z Wyrzyska odnaleźli 31-letniego mężczyznę, który mając problemy osobiste, najpierw ranił się w rękę nożem, informując konkubinę, że chce odebrać sobie życie. Zdenerwowana kobieta poinformowała policję, że jej konkubent chce popełnić samobójstwo. Rozmówczyni dodała, że mężczyzna zadał sobie kilka ran nożem w rękę i uciekł. Zrozpaczona kobieta prosiła dyżurnego o pomo... więcej »
Utrudnienia w ruchu - zamknięte przejazdy kolejowe
Przejazd kolejowy w Pile - Leszkowie dziś i jutro będzie zamknięty. Ma to związek z pracami remontowymi. Kolejne utrudnienia szykują się już od środy. Firma PORR S.A. informuje o zamknięciu przejazdu kolejowego na skrzyżowaniu z drogą gminną, ul. Na Leszkowie w Pile. Prace zakończą się najpóźniej we wtorek 22 maja. Tymczasem od środy do piątku będzie zamknięty przejazd kolejowy na skrz... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593