● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
Chcesz otrzymywać od nas newslettery informacyjne?

Zapisz się
● News asta24
Koncert dla Jana Pawła II
Dziewięć lat po śmierci i trzy lata po beatyfikacji, w najbliższą niedzielę, 27 kwietnia Jan Paweł II zostanie ogłoszony świętym. Uroczystości kanonizacyjne odbędą się oczywiście w Watykanie, ale w całej Polsce najbliższe dni obfitować będą w wiele wydarzeń związanych z kanonizacją papieża Polaka. W Trzciance, w kościele p.w. św. Jana Chrzciciela, ze... więcej »
Jest inwestor
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Podstrefa Piła doczekała się inwestora. Są nim Polskie Zakłady Zbożowe, które jeszcze we wrześniu tego roku rozpoczną budowę zakładu produkcyjnego. Koszt inwestycji to co najmniej 75 mln zł. Zakłady zajmą dwie dzi... więcej »
Autyzm – coraz więcej ujawnianych przypadków
- Dzięki coraz większej świadomości rodziców, a także coraz lepszej opiece nad dziećmi, wykrywa się coraz więcej przypadków autyzmu - mówi gość Gorącego Tematu  więcej »

● Komunikaty
Agata Buzek gościem kwietniowego Salonu Kulturalnego
Salon Kulturalny to niezwykle istotne wydarzenie dla wszystkich miłośników kina w naszym regionie. Tym razem w Regionalnym Centrum Kultury gościć będziemy przedstawicielkę płci pieknej - aktorkę Agatę Buzek. więcej »
X Salon Kulturalny „Jack Strong” z udziałem Mirosława Baki
To będzie już dziesiąty - jubileuszowy Salon Kulturalny. Nasz cykl spotkań ze znanymi osobami ze świata kina wpisał się już na stałe w kulturalny krajobraz Piły. Śmiało można stwierdzić, że to jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych regionu, które swoim honorowym mecenatem objęli Starosta Pilski i Prezydenta Miasta Piły. więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593