● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Pilscy radni walczą z pomysłem reformy oświaty
Podczas sesji Rady Miasta Piły przez ponad dwie godziny radni dyskutowali o planowanej reformie oświaty. Prezydent wystosował do premier Beaty Szydło apel, w sprawie zaniechania zmian w systemie edukacji. Pozostawienie sześciolatków w przedszkolach i likwidacja gimnazjów uderzy w budżety samorządów. Prezydent Piotr Głowski wyliczał negatywne skutki planowanej reformy. Jego zdaniem nie obejdzie si więcej »
Zrób test na HIV – anonimowo i bezpłatnie
Już w czwartek będzie można zrobić bezpłatne i anonimowe badanie na obecność wirusa HIV. Kolejna taka okazja - 10 grudnia. „Coś Was łączy? Zrób Test na HIV” to hasło Europejskiego Tygodnia Testowania. Badania w kierunku HIV można wykonać również w Pile już w czwartek i za dwa tygodnie. * Szacuje się, że 30-35 tys. Polaków jest zakażonych HIV, a połowa z nich o tym nie wie i może nieświadomie z... więcej »
Strażacy sami zebrali na auto
Zamiast narzekać na trudne warunki pracy i niedostatki sprzętowe, zmobilizowali się i postanowili sami, za własne pieniądze kupić samochód. Mowa o strażakach - ochotnikach z Radawnicy, którzy odkupili od pilskiej straży mercedesa sprintera. – Wszystkie środki pochodzą ze składek strażaków, a resztę będziemy zbierać - mówi Tomasz Spychała, OSP Radawnica. Cena mercedesa to blisko 1... więcej »

● Komunikaty
Mamy pół miliona!
TV ASTA od lat stanowi pierwsze źródło informacji lokalnych dla mieszkańców Piły i Północnej Wielkopolski. Dzięki współpracy z poznańską INEA, zagościliśmy w domach w całej Wielkopolsce. W ślad za wielkopolskim operatorem szczecinecki GAWEX oraz PROMAX z Ostrowa Wielkopolskiego włączyli nasz kanał do swojego programingu i dzięki temu może nas oglądać już pół miliona widzów. więcej »
Salon Kulturalny z Tomaszem Kotem
W niedzielę, 30 sierpnia w kinie Helios w Pile odbędzie się kolejny Salon Kulturalny organizowany przez Telewizję ASTA oraz Krzysztofa Meszyńskiego, a specjalnym gościem Salonu będzie aktor Tomasz Kot. więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 350 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593