● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Motocyklem w drzewo. Kierowca nie żyje
Dziś o godzinie 16.30  dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wałczu otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 177 między Wieleniem a Człopą. Motocyklista nie opanował pojazdu i uderzył w drzewo. Mężczyzna po długiej reanimacji zmarł. Policja oraz prokuratura badają przyczynę wypadku.... więcej »
Drożdżówki wrócą do szkół. Ale mniej słodkie...
Od września drożdżówki znowu będzie można kupić w szkolnych sklepikach. Prawo i Sprawiedliwość pracuje nad rozporządzeniem, które zmodyfikuje obowiązujące obecnie przepisy. O planach poinformował dziś poseł PiS – Marcin Porzucek. Zakaz sprzedaży w sklepikach szkolnych m.in. drożdżówek i wysokosłodzonych napojów wprowadzony został rozporządzeniem ministra zdrowia za rządu PO – PSL. Ze skl... więcej »
Mistrzowie i uczniowie w TDK
Fotografie, szkice, obrazy a także ręcznie wykonane serwety czy maskotki. To wszystko można zobaczyć w Trzcianeckim Domu Kultury. Ruszyła wystawa Mistrzowie i uczniowie. ... więcej »

● Komunikaty
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
Gala Finałowa Mały Procent Duża Sprawa
W niedzielę 3 kwietnia w Regionalnym Centrum Kultury odbędzie się uroczysta gala finałowa akcji charytartwnej Mały Procent - Duża Sprawa. W programie między innymi Taniec z VIPami, koncert zespołu Na Górze oraz występ tancerzy ze szkoły tańca Beezone.
 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593