● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Nie będzie powiatu trzcianeckiego?
Powiat trzcianecki może być za słabą jednostką samorządową, taki jest wniosek marszałka województwa wielkopolskiego. Marek Woźniak podczas spotkania w ramach Klubu Obywatelskiego, które odbyło się w Trzciance wyjaśnił dlaczego podział powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego mógłby wpłynąć na słaby rozwój północnej wielkopolski.  - Dzisiaj im większy powiat tym lepszy. Te powiaty, które mają powyże... więcej »
Zainspirował się serialem i odkręcił butlę z gazem
Chwile grozy w Okonku. Pijany mężczyzna zainspirowany... serialem, postanowił popełnić samobójstwo odkręcając w mieszkaniu butlę z gazem. Tragedii podobnej do tej z poznańskiej kamienicy, zapobiegli policjanci. - Dyżurny złotowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że jeden z mieszkańców gminy Okonek odkręcił w mieszkaniu butlę z gazem i chce popełnić samobójstwo. Istniało poważne ryzyko, że odkręc... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593