● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
Chcesz otrzymywać od nas newslettery informacyjne?

Zapisz się
● News asta24
Autobus na drzewie. Kierowca w szpitalu
Kierowca autobusu PKS został ranny w wypadku, do którego doszło w piątek rano pod Okonkiem.  Kierowca PKS jechał przed 6.00 rano w stronę Okonka w powiecie złotowskim. Nie przewoził pasażerów. Autobus na łuku drogi wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo. - Mężczyzna z obrażeniami głowy, kończyn dolnych oraz z obrażeniami wewnętrznymi trafił do... więcej »
22-letni Pilanin zginął na przejeździe
Mamy informację, że na przejeździe kolejowym na ul. Bydgoskiej w Pile (przy Tesco), szynobus potrącił młodego mężczyznę, który poniósł śmierć na miejscu. Do wypadku doszło w piątek, kilka minut po 16.00. Szynobus jeździł na trasie Piła - Chojnice. Na trasie Piła - Krajenka wprowadzono komunikację zastępczą. Ustalono już tożsamość młodego człowi... więcej »
Koniec wałeckiej "Tischnerówki"?
Jaki los czeka wałeckie szkoły ponadgimnazjalne, zastanawiali się wszyscy mieszkańcy Wałcza i regionu. Informacja o likwidacji dwóch placówek zszokowała wszystkich. Dziś już wiemy, jaką koncepcję reformy oświaty wybrały władze powiatu. Jeżeli radni ją zaakceptują, jedna ze szkół może odetchnąć z ulgą, druga musi szykować się do przeprowadzki. Wiadom... więcej »

● Komunikaty
Salon Gospodarczy pt. CO DALEJ Z PILSKIM LOTNISKIEM?
W przyszły czwartek, 22 stycznia br. odbędzie się kolejna odsłona "Salonu Gospodarczego" TV ASTA.
Co dalej z pilskim lotniskiem?
Tym razem goście Salonu - władze miasta i powiatu, radni oraz przedsiębiorcy z regionu Piły - zajmą się przyszłością pilskiego lotniska. Udział w dyskusji weźmie również ekspert ds. infrastruktury lotniskowej oraz Prezes Zarządu Mazowieckiego Portu Lotniczego Sochaczew - Piotr Niewiarowski.
Sprawa pilskiego lotniska żywo interesuje nie tylko polityków i osoby związane z lotnictwem, ale również zwykłych mieszkańców Piły. więcej »
Trzcianka Twoim Zdaniem
Jak w przyszłości będzie wyglądać centrum Trzcianki? Czy z Placu Pocztowego zniknie mauzoleum, czy przeniesione zostaną dworzec autobusowy i targowisko miejskie? więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593