● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Kolejna działka w strefie przemysłowej sprzedana
Kolejna działka w pilskiej strefie przemysłowej znalazła swojego nabywcę. 23 czerwca odbył się przetarg ustny nieograniczony na oddanie w użytkowanie wieczyste ponad hektarowej działki. Nabywcą nieruchomości jest firma Top Fence, która za działkę zaoferowała 574 tys. zł. Firma Top Fence Jarosława Grześkowiaka ma swoją siedzibę, przy ul. Długosza w Pile. Zajmuje się produkcją i sprzedażą ogrodzeń, b... więcej »
Dwie rodziny bez dachu nad głową po pożarze
W nocy z piątku na sobotę w Walkowicach pod Czarnkowem doszło do groźnego pożaru. Spłonęło poddasze domu, budynek gospodarczy i kotłownia. Strażacy z żywiołem walczyli ponad 5 godzin. Dwie rodziny zostały bez dachu nad głową. - Po dojeździe na miejsce stwierdzono, że pożarem objęty jest cały budynek, cały dach budynku mieszkalnego i przyległego budynku gospodarczego, kotłowni. Na polecenie kierując... więcej »
Jacek Żakowski o wolności mediów w Pile
Znany publicysta - Jacek Żakowski będzie mówił o wolności mediów. Spotka się z mieszkańcami Piły w najbliższy piątek - 30 czerwca. Spotkanie z Jackiem Żakowskim odbędzie się w piątek, w Inwest-Parku w Pile. Początek o godz. 16.30. Publicysta przyjeżdża do Piły na zaproszenie Klubu Obywatelskiego. [gallery link="none" columns="1" size="medium" ids="69477"]... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593