● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Ukradł wózek i laptopa
Policjanci wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 33-letniego mieszkańca Piły. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież wózka dziecięcego i laptopa. Do pierwszego zdarzenia doszło na początku lutego przy ulicy Okrzei w Pile. - Nieznany wówczas sprawca wszedł do budynku mieszkalnego i z klatki schodowej ukradł dziecięcy wózek. Właściciel oszacował straty na 1.000 złotych - rel... więcej »
Cuda powiatu złotowskiego
Jeleń, dzik i daniel albinos, ale przede wszystkim ptaki – to tytułowe cuda powiatu złotowskiego i tymi cudami władze powiatu postanowiły się pochwalić. Samorząd wydał album z fotografiami lokalnego fotografika Jerzego Zycha. Artysta - oprócz celnego oka - ma też iście anielską cierpliwość. – Trzeba cierpliwości. To nie jest zdjęcie pięciominutowe, tylko parę godzin trzeba siedzieć.... więcej »
Mężczyzna wpadł do szybu windy
Niewiele brakowało do tragedii w trzcianeckim szpitalu. Podczas prac konserwacyjnych mężczyzna wpadł do szybu windy. Najprawdopodobniej przyczyną wypadku był brak zabezpieczenia. Sześćdziesięcioletni mężczyzna przyszedł do lecznicy po swojego ojca, który tego dnia był wypisywany do domu. Jak twierdził, już od dłuższego czasu z windą były problemy, ale tego feralnego dnia nie chciał po raz kolejny pokonywa więcej »

● Komunikaty
Zmiany w ramówce w okresie świątecznym

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Na ten wyjątkowy czas w ramówce TV ASTA nastąpią niewielkie zmiany. Od 21 grudnia do 8 stycznia w TV ASTA będzie obowiązywała świąteczna ramówka. Przez trzy tygodnie wydanie Informacji zostanie skrócone do 30 minut. Oprócz tego nie będą emitowane kuriery regionalne, z wyjątkiem piątkowego bloku czarnkowsko-chodzieskiego, ten pozostanie bez zmian.

 więcej »
Mamy pół miliona!
TV ASTA od lat stanowi pierwsze źródło informacji lokalnych dla mieszkańców Piły i Północnej Wielkopolski. Dzięki współpracy z poznańską INEA, zagościliśmy w domach w całej Wielkopolsce. W ślad za wielkopolskim operatorem szczecinecki GAWEX oraz PROMAX z Ostrowa Wielkopolskiego włączyli nasz kanał do swojego programingu i dzięki temu może nas oglądać już pół miliona widzów. więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 350 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593