● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
Chcesz otrzymywać od nas newslettery informacyjne?

Zapisz się
● News asta24
Kto chce zobaczyć zespół Turbo?
Pokolenie dzisiejszych czterdziesto- i więcej latków z pewnością pamięta ten zespół doskonale. Ich przebój "Dorosłe dzieci" dla wielu był jednym z najważniejszych utworów pokolenia. Dziś, po ponad 30 latach od premiery "Dzieci" nadal udowadniają one tezę, że to co dobre, nigdy się nie starzeje. * 4 października, w Klubie Muzycznym Barka będzie można posłuchać starych i ... więcej »
Hańba pod Ujściem
W dzisiejszym odcinku ,,Tajemnic Piły'' przypomnimy wydarzenie, które zapoczątkowało tragiczną dla Polski wojnę. Do historii naszego kraju przeszła ona pod nazwą potopu szwedzkiego. W programie nie tylko zaprezentujemy wersje znane z sienkiewiczowskiej ,,Trylogii'' czy filmu J. Hoffmana, ale również damy jasną odpowiedź, który z negatywnych bohaterów tamtych wydarzeń posłużył ... więcej »
„Głosowali przeciwko Pile”
Tak prezydent Piotr Głowski, w programie ,,Gorący Temat'', ocenia tych rajców Rady Miasta Piły, którzy podczas głosowania nad projektem uchwały w sprawie przyjęcia ,,Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta Piły” poparli uwagę zgłoszoną przez radnego Mieczysława Karpińskiego. Dlaczego prezydent Piły tak ostro ocenia postawę radnych? Po co uchwal... więcej »

● Komunikaty
Trzcianka Twoim Zdaniem
Jak w przyszłości będzie wyglądać centrum Trzcianki? Czy z Placu Pocztowego zniknie mauzoleum, czy przeniesione zostaną dworzec autobusowy i targowisko miejskie? więcej »
Drugi Pilski Test Wiedzy o Mieście
W poniedziałek 16 czerwca o godz. 19:00 odbędzie się drugi Pilski Test Wiedzy o Mieście. Tak samo jak przy pierwszej edycji, transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi TV ASTA.
 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593