● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Pilskie Juwenalia - dzisiaj finał!
Dzisiaj na pilskiej Wyspie finał Juwenaliów. Zagrają m. in. Donguralesko i Mikesh. Pilskie uczelnie, swoje święto obchodzą od tygodnia. Juwenalia rozpoczęły się w minioną sobotę Studencką Spartakiadą. Przez kolejne dni studenci pilskich szkół wyższych imprezowali oraz brali udział w licznych zabawach i turniejach. Dzisiaj dzień finałowy z koncertami. Harmonogram: - 12:00 – 15:00 –... więcej »
Oznakuj swój rower
Dzisiaj, w godz. 11.30 - 15.30 w Parku na Wyspie, podczas imprezy "Tak dla zasady - segreguj odpady" policjanci z KPP w Pile, będą znakować rowery. - Aby przystąpić do programu wystarczy przyjechać ze swoim rowerem, wraz z dokumentem jego zakupu, w wyznaczonym terminie i miejscu, gdzie zostanie on sfotografowany, a właściciel wypełni deklarację potwierdzającą uczestnictwo w programie. Na rower zostanie równie więcej »
Starosta z absolutorium, na sesji mocno o szpitalu
Czwartkowa sesja Rady Powiatu Pilskiego stała pod znakiem udzielenia absolutoriom staroście, sprawozdania z wykonania budżetu oraz sytuacji pilskiego szpitala. Nie zabrakło sprzeczek i uszczypliwości. Czwartkowa sesja to bez wątpienia jedna z najważniejszych sesji w ciągu roku. Radni głosowali nad absolutorium dla zarządu powiatu. Po burzliwej dyskusji i wielu przepychankach słownych ostatecznie 16 radnych było za,... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593