● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Zakończył się Euro Eco Festiwal
21. Euro Eco Festiwal już za nami. Święto trwało aż 9 dni. W jego przygotowanie i realizację zaangażowani byli mieszkańcy Złotowa. W trakcie festiwalu pobity został rekord Guinessa w liczbie postawionych w jednym rzędzie, kolorowych, papierowych wiatraczków. Było ich dokładnie 16 248 – wszystkie wykonane przez mieszkańców Złotowa. Tegoroczną 21. edycję zakończył koncert zespołu Raya Wilson GENESIS Class... więcej »
Referendum: KORWiN chce dopisania kolejnych pytań
Członkowie partii KORWiN apelują do prezydenta Bronisława Komorowskiego o dopisanie kolejnych trzech pytań do referendum, które odbędzie się 6 września.  Tego dnia Polacy zapytani zostaną m.in. o to, czy są za wprowadzeniem jednomandatowych okręgów wyborczych w wyborach do Sejmu oraz czy chcą by partie polityczne nadal finansowane były z budżetu państwa. Zdaniem działaczy KORWiN pytań powinno ... więcej »
Olaf Lubaszenko w Salonie Kulturalnym TV ASTA
W piątek, 17 lipca odbędzie się kolejny Salon Kulturalny TV ASTA. Tym razem gościem Krzysztofa Meszyńskiego i telewizji będzie aktor i reżyser Olaf Lubaszenko. Tradycyjnie Salon Kulturalny otworzy projekcja filmu. Tym razem będzie to Tam i z powrotem w reżyserii Wojciecha Wójcika. Film osadzony jest w peerelowskich realiach i opowiada o chirurgu, który marzy o wyjeździe do Anglii. Jeden z pacjentów propon... więcej »

● Komunikaty
Olaf Lubaszenko w Salonie Kulturalnym TV ASTA
W piątek, 17 lipca odbędzie się kolejny Salon Kulturalny TV ASTA. Tym razem gościem Krzysztofa Meszyńskiego i telewizji będzie aktor i reżyser Olaf Lubaszenko. więcej »
Graj o teledysk - konkurs
Jeżeli śpiewasz lub grasz i masz własny zespół to stoisz właśnie przed ogromną szansą. TV Asta przygotowała konkurs „Graj o teledysk”, w którym jak sama nazwa mówi, nagrodą główną jest wyprodukowanie profesjonalnego teledysku oraz jego emisja na antenie TV ASTA. więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 350 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593