● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
Chcesz otrzymywać od nas newslettery informacyjne?

Zapisz się
● News asta24
„Rekord” weekendu: ponad dwa promile alkoholu
8 nietrzeźwych kierowców zatrzymali w miniony weekend na terenie powiatu pilskiego policjanci. „Rekordzistą” okazał się mężczyzna, który zdecydował się prowadzić swój samochód, mając w wydychanym powietrzu ponad dwa promile alkoholu. Wśród zatrzymanych osób dominowali kierowcy samochodów osobowych, w różnym przedziale wiekowym. Najmłodszy z ... więcej »
Dożynki w Ujściu. Będą utrudnienia na krajówce
W najbliższą niedzielę (7 września) w Ujściu odbędą się powiatowo-gminne dożynki. W związku z uroczystością wystąpią utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 11. Przyczyną utrudnień będzie przemarsz korowodu dożynkowego ulicą Pilską. Organizatorzy uroczystości zapowiadają, że w godzinach 14-15 ruch drogą krajową nr 11 będzie odbywał się ... więcej »
Architektura najwyższych lotów na os. Górnym
Za sprawą nowo powstających budynków, których wygląd i jakość wykonania z powodzeniem rywalizować mogą z najokazalszymi nieruchomościami za granicą, Piła zyskuje niezwykle atrakcyjny wizerunek. Ciekawe bryły, wysoka dbałość o jakość wykończenia, oryginalne aranżacje nie tylko wnętrz, ale także otoczenia budynków, stają się wizytówką miejscowych deweloperów. Już wios... więcej »

● Komunikaty
Trzcianka Twoim Zdaniem
Jak w przyszłości będzie wyglądać centrum Trzcianki? Czy z Placu Pocztowego zniknie mauzoleum, czy przeniesione zostaną dworzec autobusowy i targowisko miejskie? więcej »
Drugi Pilski Test Wiedzy o Mieście
W poniedziałek 16 czerwca o godz. 19:00 odbędzie się drugi Pilski Test Wiedzy o Mieście. Tak samo jak przy pierwszej edycji, transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi TV ASTA.
 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593