● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
Chcesz otrzymywać od nas newslettery informacyjne?

Zapisz się
● News asta24
Jak kuć, to tylko w Zagrodzie
Miejsce lubiane i często uczęszczane nie tylko przez złotowian. Zagroda Krajeńska, bo o niej mowa wzbogaci się niedługo o nowy obiekt – wiatę, w której zostanie urządzona kuźnia. Odbywać się w niej będą pokazy rzemiosła oraz spotkania przy ognisku. – Będzie tu palenisko i będzie możliwo... więcej »
Współpraca samorządów
Problemy występujące w gminach powiatu czarnkowskiego - trzcianeckiego, to już nie indywidualne zmartwienia. W środę, odbył się konwent wójtów i burmistrzów ośmiu gmin i starostwa w Czarnkowie. Od tej pory wszystkie gminy z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego są wspólnotą. -Główny cel to przede wszystkim wspólna ocena przyszłości czyli określenie celu dla realizacji w pow... więcej »
"Mały" najsilniejszy na Wyspie
To był prawdziwy Pojedynek Gigantów – 7 najlepszych zawodników z całego kraju wzięło udział w Pucharze Polski Strongman zorganizowanym przez Klub Fitness Extreme w Pile. Na pilskiej Wyspie bezkonkurencyjny okazał się weteran sportów siłowych, Sławomir Toczek. Na pilską Wyspę przyjechali zawodnicy... więcej »

● Komunikaty
Wiosenna ramówka w TV ASTA

Wiosna w kalendarzu dopiero za trzy tygodnie, ale u nas już od poniedziałku, 2 marca. Tego dnia wchodzimy do Państwa domów z nową telewizyjną ramówką.
Poza dotychczasowymi programami na Widzów czeka kilka nowości.

 więcej »
Salon Gospodarczy pt. CO DALEJ Z PILSKIM LOTNISKIEM?
W przyszły czwartek, 22 stycznia br. odbędzie się kolejna odsłona "Salonu Gospodarczego" TV ASTA.
Co dalej z pilskim lotniskiem?
Tym razem goście Salonu - władze miasta i powiatu, radni oraz przedsiębiorcy z regionu Piły - zajmą się przyszłością pilskiego lotniska. Udział w dyskusji weźmie również ekspert ds. infrastruktury lotniskowej oraz Prezes Zarządu Mazowieckiego Portu Lotniczego Sochaczew - Piotr Niewiarowski.
Sprawa pilskiego lotniska żywo interesuje nie tylko polityków i osoby związane z lotnictwem, ale również zwykłych mieszkańców Piły. więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593