● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
Gala Finałowa Mały Procent Duża Sprawa
W niedzielę 3 kwietnia w Regionalnym Centrum Kultury odbędzie się uroczysta gala finałowa akcji charytartwnej Mały Procent - Duża Sprawa. W programie między innymi Taniec z VIPami, koncert zespołu Na Górze oraz występ tancerzy ze szkoły tańca Beezone.
 więcej »
Marian Dziędziel gościem Salonu Kulturalnego
W poniedziałek, 21 marca w Regionalnym Centrum Kultury odbędzie się pierwszy w tym roku Salon Kulturalny organizowany przez Telewizję ASTA oraz Krzysztofa Meszyńskiego, a specjalnym gościem Salonu będzie aktor Marian Dziędziel. więcej »
Zmiany w ramówce w okresie świątecznym

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Na ten wyjątkowy czas w ramówce TV ASTA nastąpią niewielkie zmiany. Od 21 grudnia do 8 stycznia w TV ASTA będzie obowiązywała świąteczna ramówka. Przez trzy tygodnie wydanie Informacji zostanie skrócone do 30 minut. Oprócz tego nie będą emitowane kuriery regionalne, z wyjątkiem piątkowego bloku czarnkowsko-chodzieskiego, ten pozostanie bez zmian.

 więcej »
Mamy pół miliona!
TV ASTA od lat stanowi pierwsze źródło informacji lokalnych dla mieszkańców Piły i Północnej Wielkopolski. Dzięki współpracy z poznańską INEA, zagościliśmy w domach w całej Wielkopolsce. W ślad za wielkopolskim operatorem szczecinecki GAWEX oraz PROMAX z Ostrowa Wielkopolskiego włączyli nasz kanał do swojego programingu i dzięki temu może nas oglądać już pół miliona widzów. więcej »
Salon Kulturalny z Tomaszem Kotem
W niedzielę, 30 sierpnia w kinie Helios w Pile odbędzie się kolejny Salon Kulturalny organizowany przez Telewizję ASTA oraz Krzysztofa Meszyńskiego, a specjalnym gościem Salonu będzie aktor Tomasz Kot. więcej »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593