● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes 2016-04-27
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej.

Film "W Wielkopolsce zaczęła się Polska" zrealizowany z okazji 1050. rocznicy chrztu Mieszka I zajął III miejsce w kategorii „Moja mała ojczyzna”. Z kolei produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” zrealizowana w celu przedstawienia Powstania Wielkopolskiego z perspektywy północnej części Wielkopolski otrzymał nominację w kategorii „To się nadaje...”. Dodatkowo film ten został uznany przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji!

Paweł Kądziela, Prezez Zarządu TV ASTA nie kryje zadowolenia z otrzymanych nagród - W zasadzie dostaliśmy trzy nagrody. Szczególnie jedna jest dla nas cenna, ponieważ pozwala nam pojechać na festiwal filmów dokumentalnych do Cannes, tam będzie  prezentowany film naszej produkcji. Jest to nagroda najważniejsza na tym konkursie, ponieważ jeden jedyny film dostał taką nagrodę. Jest to dla nas szczególnie istotne, gdyż oprócz tego, że nasi widzowie mogą te produkcje oglądać, to cieszymy się, że środowisko branżowe doceniło nasz wkład i trud w przygotowanie tego filmu – mówi Paweł Kądziela, prezes TV ASTA.

Oprócz tego produkcja TV ASTA o Powstaniu Wielkopolskim zostanie włączona do biblioteki cyfrowej MIPDOC.


  Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593