Produkcje TV ASTA już dostępne na IPLA Udostępnij na Facebooku

TV ASTA rozszerza dystrybucję swoich produkcji. Dotychczas wybrane filmy i programy z portfolio telewizji można było oglądać w serwisie VOD.pl. Od maja taką możliwość mają widzowie serwisu IPLA.

Do biblioteki jednego z największych polskich serwisów VOD dołączyły dwie historyczne, trzyczęściowe serie produkcji TV ASTA: W Wielkopolsce zaczęła się Polska oraz Powstanie wielkopolskie, w tym ostatnia odsłona cyklu Bitwa o Chodzież z Robertem Gulaczykiem w roli głównej.

- Rozszerzając dystrybucję swoich produkcji udowadniamy, że TV ASTA już dawno przestała być jedynie telewizją regionalną - mówi Paweł Różycki, dyrektor programowy TV ASTA. 

Dwie historyczne serie to dopiero początek naszej współpracy z IPLA. Ostatnie lata to rozwój firmy pod kątem produkcyjnym, to także nowe pola eksploatacji dla wybranych filmów i programów, które spotkały się z ciepłym przyjęciem nie tylko lokalnie.


Co istotne, dzięki takim serwisom jak IPLA, wybrane produkcje TV ASTA stają się dostępne dla widzów z całego kraju, na różnych urządzeniach: smart TV, komputerach stacjonarnych, tabletach i smartfonach.
 
Powrót do listy aktualności