Mamy już 25 lat! Udostępnij na Facebooku

W tym roku spółka ASTA-NET obchodzi 30 – lecie działalności, zaś TV ASTA 25 – lecie. Z tej okazji 20 września odbyła się jubileuszowa  konferencja zlokalizowana w Sali Miejskiej pilskiego Inwest Parku. Konferencja była niepowtarzalną okazją do zapoznania się z historycznym rysem obu firm oraz planami na przyszłość.  

Firma ASTA-NET jest liderem w dostarczaniu usług telekomunikacyjnych, obejmującym swym zasięgiem ponad 300 miejscowości na terenie Północnej Wielkopolski i województwa zachodniopomorskiego. Młodszą siostrą ASTA-NET jest działająca od 1994 roku spółka TV ASTA. Tworzy ona kanał telewizyjny, dostarczający codziennie najnowszych i najciekawszych informacji w regionie. Jest także prężną grupą producencką, mającą za sobą produkcje dokumentalne i krótkometrażowe fabularne. TV ASTA dociera do pół miliona widzów na terenie już znacznie przekraczającym zasięg samej ASTA-NET.

Sukces obu spółek opiera się na ciągłej ekspansji oraz inwestycjach w rozwój sieci produktów. Niemniej jednak głównym czynnikiem sukcesu jest wykwalifikowana kadra pracowników – pasjonatów i entuzjastów, otwartych na potrzeby klienta każdego dnia. Właśnie na pracownikach koncentrowała się jubileuszowa konferencja. Najważniejszym punktem obchodów było wyróżnienie przez Zarząd osób pracujących w firmach Grupy ASTA ponad 15 lat. To dzięki nim tworzone są solidne fundamenty całej grupy.

Podczas konferencji nie zabrakło licznych atrakcji, w trakcie których uczestnicy mogli poznać historię całej Grupy ASTA. Poprowadzone przez Patrycję Jankowską Rozmowy przy herbacie z zarządem ASTA-NET, Prezesem Zbigniewem Ryczkiem oraz Wiceprezesem Henrykiem Małdzińskim, odsłoniły kulisy powstania firmy, całej Grupy ASTA oraz emocje, które towarzyszyły założycielom przez te wszystkie lata działalności. 

Relację z tego wydarzenia można zobaczyć TU.
A całoś artykułu i galerię zdjęć na portalu asta24.pl
Powrót do listy aktualności