"WySMAKowani" nowy program TV ASTA Udostępnij na Facebooku

Jak zrobić racjonalne zakupy nie tracąc przy tym na jakości? Gdzie w Pile można smacznie zjeść? To wszystko w nowym programie kulinarnym Telewizji ASTA: "WySMAKowani". Pierwszy odcinek wyemitujemy w poniedziałek 27 marca.

"WySMAKowani" to gotowe sposoby na udane zakupy spożywcze oraz mnóstwo kulinarnych inspiracji. Wraz z kamerą odwiedzamy godne uwagi lokale gastronomiczne w naszym regionie. Każdy z odcinków poświęcony jest innej tematyce kulinarnej,

Gospodarzami programu są znana wszystkim dobrze Justyna Śniegocka, lifestylowa dziennikarka oraz Mikołaj Siatkowski, mistrz kuchni. Absolwente renomowanej Le Cordon Bleu w Londynie, która kształci światową czołówkę w branży kulinarnej. Gotował dla rodziny królewskiej w Londynie i przygotowywał imprezy w Buckingham Palac. Pracował m.in. w restauracji The Clove Club, jednej z najlepszych, nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale też na świecie. 

Program składa się z dwóch części: W pierwszej Justyna z Mikołajem wybierają się na zakupy spożywcze, by później na bazie zakupionych produktów przyrządzić ciekawe potrawy. W drugiej części programu duet prowadzących odwiedza lokal gastronomiczny z regionu, by sprawdzić, gdzie w Pile i okolicach można smacznie zjeść.

Premiera programu "WySMAKowani" (Odcinek 1) w poniedziałek 27 marca o godz. 20:00 w Telewizji ASTA.
Powrót do listy aktualności