Obsada

Anna Bieżyńska

Kinga

Odtwórczyni głównej roli, absolwentka Szkoły Filmowej w Łodzi. Występowała m.in. w Teatrze Współczesnym w Szczecinie oraz w łódzkim Teatrze Nowym. Ma za sobą pełnometrażowy debiut w Monumencie Jagody Szelc.

Robert Gulaczyk

Wachowski

Aktor teatralny i filmowy, od 2009 roku związany z Teatr Modrzejewskiej w Legnicy. Znany z tytułowej roli w nominowanej do Oscara animacji Twój Vincent. Na swoim koncie ma także występy w produkcji Netflixa 1983, w serialu AXN Polska Znaki oraz w fabularyzowanym dokumencie Powstanie Wielkopolskie. Bitwa o Chodzież.

Michał Krzywicki

Adam

Aktor filmowy i telewizyjny, absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej, reżyser i scenarzysta anglojęzycznego filmu Diversion End Universe – nagrodzonego w 2017 roku na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych „Młodzi i Film” Nagrodą Jury Młodzieżowego.

Magdalena Biegańska

Pielęgniarka

Aktorka teatralna, filmowa i serialowa, związana z Teatrem imienia Heleny Modrzejewskiej w Legnicy. Ma na swoim koncie role w serialach Szóstka, Blondynka, czy Komisarz Alex. Zagrała także w Klerze Wojtka Smarzowskiego oraz filmach Kingi Dębskiej: Hel, Moje córki krowy, Plan B i Zabawazabawa.

Rafał Cieluch

Kierownik

Wybitny, wielokrotnie nagradzany aktor teatralny, od 2005 roku występujący na deskach Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy. Zagrał również w serialach telewizyjnych takich jak Komisja morderstw i Ślad oraz w filmach Wieża. Jasny dzień Jagody Szelc oraz Operacja Dunaj Jacka Głomba.

Dagmara Brodziak

Monika

Utalentowana aktorka i producentka. Grała m. in. w serialach Korona królów, Na wspólnej czy Klan. Przede wszystkim jednak producentka i odtwórczyni jednej z głównych ról w anglojęzycznym thrillerze Diversion End Universe.

Reżyser

Tomasz Janczar

Absolwent Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w Łódzkiej Szkole Filmowej oraz  Filologii  Polskiej na Uniwersytecie im.  Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od początku kariery związany mediami a od 2013 roku pracujący dla TV ASTA – wielkopolskiej telewizji regionalnej. Ukończył Akcelerator dla młodych przedsiębiorców sektora audiowizualnego w Krajowej Izbie Producentów Audiowizualnych.