Biegaj z nami - Biegaj z nami 16.11.2017

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Podobnie jest z powiatowym cyklem Biegaj z Nami. Tegoroczną rywalizację kończymy 11 listopada wyjątkowym, jedenastym, biało-czerwonym Biegiem Niepodległości w Pile. Zawodnicy pokonali dystans 6,5 kilometra. <br>

Opis odcinka

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Podobnie jest z powiatowym cyklem Biegaj z Nami. Tegoroczną rywalizację kończymy 11 listopada wyjątkowym, jedenastym, biało-czerwonym Biegiem Niepodległości w Pile. Zawodnicy pokonali dystans 6,5 kilometra.

Opis programu

Program dla miłośników biegania, który przedstawia cykl biegów odbywających się na terenie powiatu pilskiego. Widz może obejrzeć bieg z perspektywy zawodnika. Poznać przeszkody, trudności, zmęczenie i niezwykłą radość uczestników, którzy sami relacjonują to co działo się na trasie.