Cuda regionu - Cuda Regionu 08.02.2017 Cienka, niebieska linia

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

Zimowa aura w ostatnich latach jest tak kapryśna, że nigdy nie wiadomo czego się po niej spodziewać. Wykorzystajmy więc fakt, że spadł śnieg, by złapać trochę traperskiego klimatu. Przyjrzymy się cienkiej, błękitnej linii na mapie, czyli lewemu dopływowi rzeki Gwda. <br>

Opis odcinka

Zimowa aura w ostatnich latach jest tak kapryśna, że nigdy nie wiadomo czego się po niej spodziewać. Wykorzystajmy więc fakt, że spadł śnieg, by złapać trochę traperskiego klimatu. Przyjrzymy się cienkiej, błękitnej linii na mapie, czyli lewemu dopływowi rzeki Gwda.

Opis programu

Cuda regionu to program turystyczno-krajoznawczy, dla miłośników przyrody, historii i regionaliów, wszystkich, którzy w aktywny sposób lubią poznawać okolicę. Pieszo, rowerem, konno, samochodem, kajakiem, żaglówką, czasem nurkując – odkrywamy to, co czasem jest całkiem blisko, a nadal dla nas nieodkryte. W tych wyprawach spotykamy też nietuzinkowych ludzi, pasjonatów pomagających nam wytropić ciekawostki, wskazujących piękne zakątki. Staramy się wyciągnąć widzów z domu, namówić do wędrówki. Bo przygoda może czekać tuż za progiem…