Dokument TV ASTA

Dokument TV ASTA Pilanie pomagają nepalskim sierotom

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

Buddyjski klasztor w Katmandu daje schronienie małym lamom. Pilanka, która przed rokiem odwiedziła klasztor była tak poruszona ciężkimi warunkami w jakich egzystują chłopcy, że założyła Stowarzyszenie Adopcja Serca Nepalskich Mniszków Agama. Stowarzyszenie przez pół roku działalności uzbierało pieniądze na zakup dwóch przemysłowych pralek oraz farb do odmalowania pokojów chłopców. Ośmioro pilan zawiozło niedawno do Katmandu pieniądze oraz słodycze, paczki z drobiazgami, a także listy od polskich przyjaciół. Mali lamowie niezmiernie ucieszyli się z tej wizyty. 

Opis programu

Bohaterami programu są zwykli ludzie, ich troski, tragedie, radości i sukcesy. Autorzy nie omijają tematów trudnych i kontrowersyjnych. Przedstawiają świat z różnego punktu widzenia. Opisują wydarzenia, które miały miejsce, a które są mało znane lub niedoceniane.