Druga strona medalu - Druga strona medalu 01.04.2019 Przemysław Lach

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 92058 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 24,60 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<blockquote>Gościem Mateusza Ryczka był Przemysław Lach, siatkarz, reprezentant Polski, dzisiaj trener i współzałożyciel Akademii Siatkówki Braci Lach, która kształci młodych siatkarzy. Jego kariera zaczęła się w klubie sportowym Joker Piła, którego mentorem był m. in. Paweł Jarczak.<br></blockquote>

Opis odcinka

Gościem Mateusza Ryczka był Przemysław Lach, siatkarz, reprezentant Polski, dzisiaj trener i współzałożyciel Akademii Siatkówki Braci Lach, która kształci młodych siatkarzy. Jego kariera zaczęła się w klubie sportowym Joker Piła, którego mentorem był m. in. Paweł Jarczak.

Opis programu

Rozmowa z osobowościami regionalnego i ogólnopolskiego sportu, nie tylko o tym co widać, ale i o tym co schowane po drugiej stronie medalu. Odkryjemy w programie to co nie zawsze jest oczywiste dla kibica, czego nie widać i nie słychać, co jest skrzętnie chowane w życiu sportowca, trenera, managera i dziennikarza sportowego.