Justyna poleca - Justyna poleca 28.03.2023

Opis odcinka

<p>W pierwszej części programu przedstawiamy pomysły na świąteczne dekoracje, które sprawią, że Twój dom będzie wyglądał wspaniale podczas świąt Wielkiej Nocy. W drugiej części programu przedstawiamy pomysły na stylowe, ale wygodne stroje, które sprawią, że będziesz wyglądać świetnie podczas świątecznego posiłku. Omówimy, jakie elementy garderoby są odpowiednie do takiej okazji i jakie kolory wybrać, aby zachować świąteczny nastrój.</p>

Opis odcinka

W pierwszej części programu przedstawiamy pomysły na świąteczne dekoracje, które sprawią, że Twój dom będzie wyglądał wspaniale podczas świąt Wielkiej Nocy. W drugiej części programu przedstawiamy pomysły na stylowe, ale wygodne stroje, które sprawią, że będziesz wyglądać świetnie podczas świątecznego posiłku. Omówimy, jakie elementy garderoby są odpowiednie do takiej okazji i jakie kolory wybrać, aby zachować świąteczny nastrój.

Opis programu

Justyna Śniegocka wraca z nowym programem. W cyklu „Justyna poleca” odkryje sekrety najlepszych produktów i wyróżniających się usług. Nie zabraknie też rozmów z grupą ekspertów z regionu pilskiego. Jednym słowem the best tu i teraz. A wszystko to na luzie i z uśmiechem.