Justyna poleca - Justyna poleca 28.03.2023

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p>W pierwszej części programu przedstawiamy pomysły na świąteczne dekoracje, które sprawią, że Twój dom będzie wyglądał wspaniale podczas świąt Wielkiej Nocy. W drugiej części programu przedstawiamy pomysły na stylowe, ale wygodne stroje, które sprawią, że będziesz wyglądać świetnie podczas świątecznego posiłku. Omówimy, jakie elementy garderoby są odpowiednie do takiej okazji i jakie kolory wybrać, aby zachować świąteczny nastrój.</p>

Opis odcinka

W pierwszej części programu przedstawiamy pomysły na świąteczne dekoracje, które sprawią, że Twój dom będzie wyglądał wspaniale podczas świąt Wielkiej Nocy. W drugiej części programu przedstawiamy pomysły na stylowe, ale wygodne stroje, które sprawią, że będziesz wyglądać świetnie podczas świątecznego posiłku. Omówimy, jakie elementy garderoby są odpowiednie do takiej okazji i jakie kolory wybrać, aby zachować świąteczny nastrój.

Opis programu

Justyna Śniegocka wraca z nowym programem. W cyklu „Justyna poleca” odkryje sekrety najlepszych produktów i wyróżniających się usług. Nie zabraknie też rozmów z grupą ekspertów z regionu pilskiego. Jednym słowem the best tu i teraz. A wszystko to na luzie i z uśmiechem.