Karnet Kulturalny - Karnet Kulturalny 26.10.2018

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p class="wysiwyg-text-align-left">„Życie jest piosenką” taki tytuł nosił koncert, który odbył się w Teatrze Miejskim w Pile. Koncert, był jubileuszem pracy twórczej Jacka Cygana. I to właśnie z tym niezwykłym tekściarzem rozmowę przeprowadził Stanisław Dąbek, prowadzący program Karnet Kulturalny. </p> <br>

Opis odcinka

„Życie jest piosenką” taki tytuł nosił koncert, który odbył się w Teatrze Miejskim w Pile. Koncert, był jubileuszem pracy twórczej Jacka Cygana. I to właśnie z tym niezwykłym tekściarzem rozmowę przeprowadził Stanisław Dąbek, prowadzący program Karnet Kulturalny.

Opis programu

Realizowany z dużym pietyzmem magazyn kulturalny, w którym najważniejszą rolę odgrywa sztuka i kultura. Program zawiera również recenzje, zapowiedzi imprez kulturalnych i rozrywkowych, informacje gdzie warto być i czego nie można przegapić.