Karnet Kulturalny - Karnet Kulturalny 29.12.2017

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

W trakcie Wieczoru Dobrego Kina w pilskim RCK odbyła się projekcja filmu Twój Vincent. To pierwsza pełnometrażowa animacja malarska, która zachwyciła widzów na całym świecie. Każda z klatek filmowych została ręcznie namalowana. W tym odcinku Karnetu Kulturalnego zapraszamy na rozmowę z Robertem Gulaczykiem, który użyczył głosu postaci Vincenta van Gogha. <br>

Opis odcinka

W trakcie Wieczoru Dobrego Kina w pilskim RCK odbyła się projekcja filmu Twój Vincent. To pierwsza pełnometrażowa animacja malarska, która zachwyciła widzów na całym świecie. Każda z klatek filmowych została ręcznie namalowana. W tym odcinku Karnetu Kulturalnego zapraszamy na rozmowę z Robertem Gulaczykiem, który użyczył głosu postaci Vincenta van Gogha.

Opis programu

Realizowany z dużym pietyzmem magazyn kulturalny, w którym najważniejszą rolę odgrywa sztuka i kultura. Program zawiera również recenzje, zapowiedzi imprez kulturalnych i rozrywkowych, informacje gdzie warto być i czego nie można przegapić.