Karnet Kulturalny - Karnet Kulturalny 27.04.2018

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p>Intrygująca rozmowa z Agatą Tuszyńską, pisarką poważną, która zaskoczyła czytelników kompendium wiedzy o….jamnikach. Skąd pomysł na taką książkę i jak to ma się do całego dorobku artystycznego pisarki? W drugiej części programu powrót do cyklu znanych aktorów teatralnych – tym razem będzie to rozmowa z Mirosławem Baką o różnych drogach i wyborach życiowych jakie towarzyszą w trakcie wykonywania tego zawodu.</p> <br><br><br><br><br>

Opis odcinka

Intrygująca rozmowa z Agatą Tuszyńską, pisarką poważną, która zaskoczyła czytelników kompendium wiedzy o….jamnikach. Skąd pomysł na taką książkę i jak to ma się do całego dorobku artystycznego pisarki? W drugiej części programu powrót do cyklu znanych aktorów teatralnych – tym razem będzie to rozmowa z Mirosławem Baką o różnych drogach i wyborach życiowych jakie towarzyszą w trakcie wykonywania tego zawodu.

Opis programu

Realizowany z dużym pietyzmem magazyn kulturalny, w którym najważniejszą rolę odgrywa sztuka i kultura. Program zawiera również recenzje, zapowiedzi imprez kulturalnych i rozrywkowych, informacje gdzie warto być i czego nie można przegapić.