Karnet Kulturalny - Karnet Kulturalny 27.04.2018

Opis odcinka

<p>Intrygująca rozmowa z Agatą Tuszyńską, pisarką poważną, która zaskoczyła czytelników kompendium wiedzy o….jamnikach. Skąd pomysł na taką książkę i jak to ma się do całego dorobku artystycznego pisarki? W drugiej części programu powrót do cyklu znanych aktorów teatralnych – tym razem będzie to rozmowa z Mirosławem Baką o różnych drogach i wyborach życiowych jakie towarzyszą w trakcie wykonywania tego zawodu.</p> <br><br><br><br><br>

Opis odcinka

Intrygująca rozmowa z Agatą Tuszyńską, pisarką poważną, która zaskoczyła czytelników kompendium wiedzy o….jamnikach. Skąd pomysł na taką książkę i jak to ma się do całego dorobku artystycznego pisarki? W drugiej części programu powrót do cyklu znanych aktorów teatralnych – tym razem będzie to rozmowa z Mirosławem Baką o różnych drogach i wyborach życiowych jakie towarzyszą w trakcie wykonywania tego zawodu.

Opis programu

Realizowany z dużym pietyzmem magazyn kulturalny, w którym najważniejszą rolę odgrywa sztuka i kultura. Program zawiera również recenzje, zapowiedzi imprez kulturalnych i rozrywkowych, informacje gdzie warto być i czego nie można przegapić.