Karnet Kulturalny - Karnet Kulturalny 25.05.2018

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

Wystawa „Niezwykłości rozmaite” autorstwa artysty plastyka - Jana Wasińskiego. Fenomen powstawania mitów i legend, ponadczasowych symboli to kluczowe zagadnienia w jego twórczości. O inspiracjach alegoriami w pierwszej części programu. Oprócz tego porozmawiamy o literaturze, ale dosyć odmiennej od tej, która do tej pory była prezentowana w Karnecie Kulturalnym. Mowa o książce Magdy Omilianowicz „Bestia: studium zła”. To historia Leszka Pękalskiego - zabójcy, który przyznał się do 67 makabrycznych morderstw.<br><br><br><br><br>

Opis odcinka

Wystawa „Niezwykłości rozmaite” autorstwa artysty plastyka - Jana Wasińskiego. Fenomen powstawania mitów i legend, ponadczasowych symboli to kluczowe zagadnienia w jego twórczości. O inspiracjach alegoriami w pierwszej części programu. Oprócz tego porozmawiamy o literaturze, ale dosyć odmiennej od tej, która do tej pory była prezentowana w Karnecie Kulturalnym. Mowa o książce Magdy Omilianowicz „Bestia: studium zła”. To historia Leszka Pękalskiego - zabójcy, który przyznał się do 67 makabrycznych morderstw.

Opis programu

Realizowany z dużym pietyzmem magazyn kulturalny, w którym najważniejszą rolę odgrywa sztuka i kultura. Program zawiera również recenzje, zapowiedzi imprez kulturalnych i rozrywkowych, informacje gdzie warto być i czego nie można przegapić.