Kolejwizja - Kolejwizja 22.08.2018

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<div><span class="wysiwyg-font-size-large">DREZYNY ROWEROWE I RĘCZNE MADE IN POLAND</span></div><div><span class="wysiwyg-font-size-small">Prezentacja drezyn ręcznych i rowerowych fabrykowanych przez inżyniera Marka Kaniewskiego w Witaszycach (w eksporcie pod znakiem ZUR-Interlok). Pojazdy są zaoferowane według życzeń klientów oraz na każdy prześwit toru. Napęd może być ręczny (na stojąco lub na siedząco), rowerowy (poprzez pedały obsługiwane w pozycji siedzącej), lub elektryczny (za pomocą prądu z akumulatora).</span></div>

Opis odcinka

DREZYNY ROWEROWE I RĘCZNE MADE IN POLANDPrezentacja drezyn ręcznych i rowerowych fabrykowanych przez inżyniera Marka Kaniewskiego w Witaszycach (w eksporcie pod znakiem ZUR-Interlok). Pojazdy są zaoferowane według życzeń klientów oraz na każdy prześwit toru. Napęd może być ręczny (na stojąco lub na siedząco), rowerowy (poprzez pedały obsługiwane w pozycji siedzącej), lub elektryczny (za pomocą prądu z akumulatora).

Opis programu

Cykliczny telewizyjny magazyn kolejowy o kolejnictwie muzealnym, turystycznym, nowoczesnym. Nasz program to oferta nie tylko dla miłośników kolejnictwa, ale również dla szerokiego grona osób zainteresowanych kolejami, transportem, techniką i podróżowaniem.