Kolejwizja - Kolejwizja 04.12.2019

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<div>W tym odcinku będziemy jeździć, patrząc z kabiny maszynisty, z Niemiec przez Węgliniec i Jelenią Górę do Szklarskiej Poręby i potem z Libercem w Czechach przez 4 kilometry Polski do Żytawy w Niemczech. To mało pokazane, ciekawe szlaki.   <br></div><div><div><br></div><div><br></div></div>

Opis odcinka

W tym odcinku będziemy jeździć, patrząc z kabiny maszynisty, z Niemiec przez Węgliniec i Jelenią Górę do Szklarskiej Poręby i potem z Libercem w Czechach przez 4 kilometry Polski do Żytawy w Niemczech. To mało pokazane, ciekawe szlaki.   

Opis programu

Cykliczny telewizyjny magazyn kolejowy o kolejnictwie muzealnym, turystycznym, nowoczesnym. Nasz program to oferta nie tylko dla miłośników kolejnictwa, ale również dla szerokiego grona osób zainteresowanych kolejami, transportem, techniką i podróżowaniem.