Kolejwizja - Kolejwizja 14.10.2020

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<div><span><span class="wysiwyg-font-size-large"><b><i>TARGI KOLEJOWE TRAKO GDA</i></b></span><span class="wysiwyg-font-size-large"><b><i>Ń</i></b></span><span class="wysiwyg-font-size-large"><b><i>SK</i></b></span><span class="wysiwyg-font-size-large"><b><i>  </i></b></span><span class="wysiwyg-font-size-large"><b><i>2019 cz. III. INNOTRANS 2018</i></b></span><span class="wysiwyg-font-size-large"><b><i>   </i></b></span></span></div><div>Czyli kolejne informacje o nowościach w branży kolejowej. Co nowego w PESie innych firmach</div>

Opis odcinka

TARGI KOLEJOWE TRAKO GDAŃSK  2019 cz. III. INNOTRANS 2018   Czyli kolejne informacje o nowościach w branży kolejowej. Co nowego w PESie innych firmach

Opis programu

Cykliczny telewizyjny magazyn kolejowy o kolejnictwie muzealnym, turystycznym, nowoczesnym. Nasz program to oferta nie tylko dla miłośników kolejnictwa, ale również dla szerokiego grona osób zainteresowanych kolejami, transportem, techniką i podróżowaniem.