Kolejwizja - Kolejwizja 20.04.2022

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p><b>PKP Intercity. PKP Cargo. Solaris. Złomowisko parowozów Zębiec. </b>Polski producent autobusów SOLARIS nadal jest europejskim liderem autobusów z napędami alternatywnymi. Nagrania archiwalne z 1990 roku przedstawia wstrząsający obraz zębieckiego złomowiska. Tam, w czasach komunizmu, podjęto nieudane próby „złomowania” wyłączonych z eksploatacji parowozów za pomocą dynamitu. Wiadomości o planach PKP Intercity w ruchu granicznym z Polską. Czy cyfrowe automatyczne sprzęgi zostaną wprowadzone także do wagonów towarowych w Polsce?</p>

Opis odcinka

PKP Intercity. PKP Cargo. Solaris. Złomowisko parowozów Zębiec. Polski producent autobusów SOLARIS nadal jest europejskim liderem autobusów z napędami alternatywnymi. Nagrania archiwalne z 1990 roku przedstawia wstrząsający obraz zębieckiego złomowiska. Tam, w czasach komunizmu, podjęto nieudane próby „złomowania” wyłączonych z eksploatacji parowozów za pomocą dynamitu. Wiadomości o planach PKP Intercity w ruchu granicznym z Polską. Czy cyfrowe automatyczne sprzęgi zostaną wprowadzone także do wagonów towarowych w Polsce?

Opis programu

Cykliczny telewizyjny magazyn kolejowy o kolejnictwie muzealnym, turystycznym, nowoczesnym. Nasz program to oferta nie tylko dla miłośników kolejnictwa, ale również dla szerokiego grona osób zainteresowanych kolejami, transportem, techniką i podróżowaniem.