Krajna Edukacji. Na pomoc przyrodzie

Krajna Edukacji. Na pomoc przyrodzie

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

Trzyodcinkowa seria przedstawia unikalną przyrodę Krajny, regionu leżącego na prawym brzegu Noteci, pomiędzy Wielkopolską a Pomorzem. Krajna to przykład na harmonijne współistnienie człowieka i natury.

Bagna Potockie to przykład na to, jak zatrzymana w programie retencji woda wpływa na bioróżnorodność siedlisk. Podejrzymy polującą wydrę i budujące tamę bobry. Na zarastającym leśnym jeziorku obejrzymy roślinność pływającego, żywego kożucha, a w wodzie znajdziemy unikalne słodkowodne krasnorosty. Rozpoczynając spływ rzeką Łobzonką zobaczymy i omówimy rośliny charakterystyczne dla czystych wód płynących.


Galeria

Opis programu

Trzyodcinkowa seria przedstawia unikalną przyrodę Krajny, regionu leżącego na prawym brzegu Noteci, pomiędzy Wielkopolską a Pomorzem. Krajna to przykład na harmonijne współistnienie człowieka i natury. Bagna Potockie to przykład na to, jak zatrzymana w programie retencji woda wpływa na bioróżnorodność siedlisk. Podejrzymy polującą wydrę i budujące tamę bobry. Na zarastającym leśnym jeziorku obejrzymy roślinność pływającego, żywego kożucha, a w wodzie znajdziemy unikalne słodkowodne krasnorosty. Rozpoczynając spływ rzeką Łobzonką zobaczymy i omówimy rośliny charakterystyczne dla czystych wód płynących.