Magazyn Enea PTPS Piła - Magazyn Enea PTPS Piła 13.09.2018

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 92058 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 24,60 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

Siatkarki Enea PTPS przygotowują się już intensywnie do zbliżających się rozgrywek. Odwiedzimy je na hali i podejrzymy trening razem z prezesem PTPS Radosławem Ciemięgą i porozmawiamy z nowym trenerem zespołu. Oprócz tego poznamy bliżej niecodzienną pasję Klaudii Kaczorowskiej, która wraca do pilskiego zespołu. Na koniec tradycyjnie siatkarski samouczek, tym razem zaprezentujemy blok pojedynczy z dojścia.<br>

Opis odcinka

Siatkarki Enea PTPS przygotowują się już intensywnie do zbliżających się rozgrywek. Odwiedzimy je na hali i podejrzymy trening razem z prezesem PTPS Radosławem Ciemięgą i porozmawiamy z nowym trenerem zespołu. Oprócz tego poznamy bliżej niecodzienną pasję Klaudii Kaczorowskiej, która wraca do pilskiego zespołu. Na koniec tradycyjnie siatkarski samouczek, tym razem zaprezentujemy blok pojedynczy z dojścia.

Opis programu

Program poświęcony drużynie siatkarskiej Enea PTPS Piła. W każdym odcinku nowinki z ligowego parkietu i instruktaż prawidłowego wykonywania poszczególnych elementów siatkarskich. Oprócz tego program pokaże kulisy z życia zawodniczek Enea PTPS i działania prospołeczne klubu.