Magazyn Siatkarski Enea PTPS Piła - Magazyn Enea PTPS Piła 13.09.2018

Opis odcinka

Siatkarki Enea PTPS przygotowują się już intensywnie do zbliżających się rozgrywek. Odwiedzimy je na hali i podejrzymy trening razem z prezesem PTPS Radosławem Ciemięgą i porozmawiamy z nowym trenerem zespołu. Oprócz tego poznamy bliżej niecodzienną pasję Klaudii Kaczorowskiej, która wraca do pilskiego zespołu. Na koniec tradycyjnie siatkarski samouczek, tym razem zaprezentujemy blok pojedynczy z dojścia.<br>

Opis odcinka

Siatkarki Enea PTPS przygotowują się już intensywnie do zbliżających się rozgrywek. Odwiedzimy je na hali i podejrzymy trening razem z prezesem PTPS Radosławem Ciemięgą i porozmawiamy z nowym trenerem zespołu. Oprócz tego poznamy bliżej niecodzienną pasję Klaudii Kaczorowskiej, która wraca do pilskiego zespołu. Na koniec tradycyjnie siatkarski samouczek, tym razem zaprezentujemy blok pojedynczy z dojścia.

Opis programu

Program poświęcony drużynie siatkarskiej Enea PTPS Piła. W każdym odcinku nowinki z ligowego parkietu i instruktaż prawidłowego wykonywania poszczególnych elementów siatkarskich. Oprócz tego program pokaże kulisy z życia zawodniczek Enea PTPS i działania prospołeczne klubu.