Magazyn Motowizja - Magazyn Motowizja 21.11.2018

Opis odcinka

<p>Listopad to niewątpliwie miesiąc wymiany opon. W tym odcinku Magazynu Motowizja prowadzący uda się do serwisu firmy oponiarskiej Kotliccy, gdzie dowiemy się dlaczego warto zmieniać opony i co może wiązać się z niewłaściwym ogumieniem podczas sezonu zimowego. Zanim jednak o śniegu i mrozie, Szymon wsiądzie do najnowszej Hondy CR-V aby na własnej skórze przekonać się co oferuje ten model. O funkcjonalności i innowacyjnych rozwiązaniach także w Oplu, tu jednak suvy zamienimy na samochody użytkowe, które jak się okazuje, doskonale sprawdzają się także podczas rodzinnych wyjazdów. </p> <br>

Opis odcinka

Listopad to niewątpliwie miesiąc wymiany opon. W tym odcinku Magazynu Motowizja prowadzący uda się do serwisu firmy oponiarskiej Kotliccy, gdzie dowiemy się dlaczego warto zmieniać opony i co może wiązać się z niewłaściwym ogumieniem podczas sezonu zimowego. Zanim jednak o śniegu i mrozie, Szymon wsiądzie do najnowszej Hondy CR-V aby na własnej skórze przekonać się co oferuje ten model. O funkcjonalności i innowacyjnych rozwiązaniach także w Oplu, tu jednak suvy zamienimy na samochody użytkowe, które jak się okazuje, doskonale sprawdzają się także podczas rodzinnych wyjazdów.

Opis programu

Program motoryzacyjny, w którym liczy się przede wszystkim dobra zabawa, edukacja i nieograniczony szacunek do polskiej i starej motoryzacji. W magazynie zobaczyć można testy porównawcze aut, ciekawostki, nowości i relacje z wydarzeń związanych z motoryzacją. To także informacje o tym, co, gdzie i za ile, czyli przedstawienie najnowszych ofert dealerów.