Magazyn Motowizja - Magazyn Motowizja EXTRA 19.11.2018

Opis odcinka

<p>Tym razem w Magazynie Motowizja Extra zaprezentowana zostanie wielokrotnie nagradzana Grupa Mago, czyli autoryzowany dealer Hyundaia, Hondy oraz Opla w Pile. Z bliska przyjrzymy się temu co w salonach, ale także pracy w serwisach i stacjach diagnostycznych. Grupa Mago to nie tylko nowe modele, ale również Centrum Samochodów Używanych. </p> <br>

Opis odcinka

Tym razem w Magazynie Motowizja Extra zaprezentowana zostanie wielokrotnie nagradzana Grupa Mago, czyli autoryzowany dealer Hyundaia, Hondy oraz Opla w Pile. Z bliska przyjrzymy się temu co w salonach, ale także pracy w serwisach i stacjach diagnostycznych. Grupa Mago to nie tylko nowe modele, ale również Centrum Samochodów Używanych.

Opis programu

Program motoryzacyjny, w którym liczy się przede wszystkim dobra zabawa, edukacja i nieograniczony szacunek do polskiej i starej motoryzacji. W magazynie zobaczyć można testy porównawcze aut, ciekawostki, nowości i relacje z wydarzeń związanych z motoryzacją. To także informacje o tym, co, gdzie i za ile, czyli przedstawienie najnowszych ofert dealerów.