Magazyn Motowizja - Magazyn Motowizja 19.12.2018

Opis odcinka

Zbliża się koniec roku, a co za tym idzie kolejny podsumowujący odcinek "Magazynu Motowizja". Ostatnie dwanaście miesięcy to wiele premier. Tym razem przypomnimy, dlaczego naszym zdaniem warto postawić na Hyundaia i30 N. W odcinku również wiele informacji na temat oznaczeń opon i jak nie dać się nabrać na tzw. wielosezonówki.<br><br>

Opis odcinka

Zbliża się koniec roku, a co za tym idzie kolejny podsumowujący odcinek "Magazynu Motowizja". Ostatnie dwanaście miesięcy to wiele premier. Tym razem przypomnimy, dlaczego naszym zdaniem warto postawić na Hyundaia i30 N. W odcinku również wiele informacji na temat oznaczeń opon i jak nie dać się nabrać na tzw. wielosezonówki.

Opis programu

Program motoryzacyjny, w którym liczy się przede wszystkim dobra zabawa, edukacja i nieograniczony szacunek do polskiej i starej motoryzacji. W magazynie zobaczyć można testy porównawcze aut, ciekawostki, nowości i relacje z wydarzeń związanych z motoryzacją. To także informacje o tym, co, gdzie i za ile, czyli przedstawienie najnowszych ofert dealerów.