Magazyn Motowizja - Magazyn Motowizja 09.01.2019

Opis odcinka

<div>Jest rok 1998... Od trzech lat na ulicach można spotkać pierwszą generację Renault Megane. W tym odcinku "Magazynu Motowizja" cofniemy się w czasie i przypomnimy historię tego popularnego modelu. Szymon porówna ponad dwudziestoletnią tzw. Megankę z jej najnowszą wersją. Poza tym w programie dowiemy się jakie gadżety motoryzacyjne ma do zaproponowania Volkswagen oraz zajrzymy do serwisu Skody. <br></div><br>

Opis odcinka

Jest rok 1998... Od trzech lat na ulicach można spotkać pierwszą generację Renault Megane. W tym odcinku "Magazynu Motowizja" cofniemy się w czasie i przypomnimy historię tego popularnego modelu. Szymon porówna ponad dwudziestoletnią tzw. Megankę z jej najnowszą wersją. Poza tym w programie dowiemy się jakie gadżety motoryzacyjne ma do zaproponowania Volkswagen oraz zajrzymy do serwisu Skody.

Opis programu

Program motoryzacyjny, w którym liczy się przede wszystkim dobra zabawa, edukacja i nieograniczony szacunek do polskiej i starej motoryzacji. W magazynie zobaczyć można testy porównawcze aut, ciekawostki, nowości i relacje z wydarzeń związanych z motoryzacją. To także informacje o tym, co, gdzie i za ile, czyli przedstawienie najnowszych ofert dealerów.