Magazyn Motowizja - Magazyn Motowizja 23.01.2019

Opis odcinka

<div>Jak przygotować się na zimowy wyjazd? Na co zwrócić uwagę przy wyborze opon i łańcuchów? To wszystko w najnowszym odcinku "Magazynu Motowizja". Zanim jednak o tym jak poradzić sobie z mrozem i metrowymi zaspami śnieżnymi, zimowy ziąb ociepli Bal Toyoty, podczas którego przedstawiono najnowsze modele Toyoty RAV-4 oraz Toyoty Camry. <br></div>

Opis odcinka

Jak przygotować się na zimowy wyjazd? Na co zwrócić uwagę przy wyborze opon i łańcuchów? To wszystko w najnowszym odcinku "Magazynu Motowizja". Zanim jednak o tym jak poradzić sobie z mrozem i metrowymi zaspami śnieżnymi, zimowy ziąb ociepli Bal Toyoty, podczas którego przedstawiono najnowsze modele Toyoty RAV-4 oraz Toyoty Camry. 

Opis programu

Program motoryzacyjny, w którym liczy się przede wszystkim dobra zabawa, edukacja i nieograniczony szacunek do polskiej i starej motoryzacji. W magazynie zobaczyć można testy porównawcze aut, ciekawostki, nowości i relacje z wydarzeń związanych z motoryzacją. To także informacje o tym, co, gdzie i za ile, czyli przedstawienie najnowszych ofert dealerów.