Magazyn Motowizja - Magazyn Motowizja 06.09.2017

Opis odcinka

Po wakacjach pokazujemy i testujemy dwa skrajnie różne auta – Hyundaia i10 oraz Volkswagena Arteon. Niedrogi, mały miejski samochód kontra mocne, szybkie, muskularne auto. Trwa okres jesienny, więc porozmawiamy także z ekspertem na temat odpowiedniego doboru opon i spróbujemy odpowiedzieć na pytanie - czy warto stawiać na opony całoroczne? <br>

Opis odcinka

Po wakacjach pokazujemy i testujemy dwa skrajnie różne auta – Hyundaia i10 oraz Volkswagena Arteon. Niedrogi, mały miejski samochód kontra mocne, szybkie, muskularne auto. Trwa okres jesienny, więc porozmawiamy także z ekspertem na temat odpowiedniego doboru opon i spróbujemy odpowiedzieć na pytanie - czy warto stawiać na opony całoroczne?

Opis programu

Program motoryzacyjny, w którym liczy się przede wszystkim dobra zabawa, edukacja i nieograniczony szacunek do polskiej i starej motoryzacji. W magazynie zobaczyć można testy porównawcze aut, ciekawostki, nowości i relacje z wydarzeń związanych z motoryzacją. To także informacje o tym, co, gdzie i za ile, czyli przedstawienie najnowszych ofert dealerów.