Magazyn Motowizja - Magazyn Motowizja 18.10.2017

Opis odcinka

W tym odcinku będziemy zajmować się samochodami, które niosą ze sobą pewną dawkę emocji. Będzie to Renault Koleos, najnowsze auto tego koncernu – samochód wielozadaniowy. Ponadto pokażemy Hyundai i30 również wielozadaniowe, kompaktowe auto – i do miasta i na trasę. Będzie też rozgrzewająca do białej gorączki Honda Civic Type R – sportowa bestia. Porozmawiamy również o oponach całorocznych, bo jak się okazuje są pewne, trzeba się solidnie zastanowić jaką markę wybrać. <br>

Opis odcinka

W tym odcinku będziemy zajmować się samochodami, które niosą ze sobą pewną dawkę emocji. Będzie to Renault Koleos, najnowsze auto tego koncernu – samochód wielozadaniowy. Ponadto pokażemy Hyundai i30 również wielozadaniowe, kompaktowe auto – i do miasta i na trasę. Będzie też rozgrzewająca do białej gorączki Honda Civic Type R – sportowa bestia. Porozmawiamy również o oponach całorocznych, bo jak się okazuje są pewne, trzeba się solidnie zastanowić jaką markę wybrać.

Opis programu

Program motoryzacyjny, w którym liczy się przede wszystkim dobra zabawa, edukacja i nieograniczony szacunek do polskiej i starej motoryzacji. W magazynie zobaczyć można testy porównawcze aut, ciekawostki, nowości i relacje z wydarzeń związanych z motoryzacją. To także informacje o tym, co, gdzie i za ile, czyli przedstawienie najnowszych ofert dealerów.