Magazyn Motowizja - Magazyn Motowizja 08.11.2017

Opis odcinka

Zima za rogiem, więc czas poruszyć temat opon zimowych, czy to już najlepszy czas na wymianę oraz jak wyglądają kolejki w serwisach. Oczywiście nie zabraknie prezentacji samochodów – ich spektrum będzie bardzo szerokie. Zaczniemy od małej, miejskiej Skody CITY GO, następnie przejdziemy do Hyundaia Elantry, jednego z najważniejszych modeli Hyundaia. Wrócimy również do Honda Civic Type R, przejedziemy się i zobaczymy co ten samochód potrafi. <br>

Opis odcinka

Zima za rogiem, więc czas poruszyć temat opon zimowych, czy to już najlepszy czas na wymianę oraz jak wyglądają kolejki w serwisach. Oczywiście nie zabraknie prezentacji samochodów – ich spektrum będzie bardzo szerokie. Zaczniemy od małej, miejskiej Skody CITY GO, następnie przejdziemy do Hyundaia Elantry, jednego z najważniejszych modeli Hyundaia. Wrócimy również do Honda Civic Type R, przejedziemy się i zobaczymy co ten samochód potrafi.

Opis programu

Program motoryzacyjny, w którym liczy się przede wszystkim dobra zabawa, edukacja i nieograniczony szacunek do polskiej i starej motoryzacji. W magazynie zobaczyć można testy porównawcze aut, ciekawostki, nowości i relacje z wydarzeń związanych z motoryzacją. To także informacje o tym, co, gdzie i za ile, czyli przedstawienie najnowszych ofert dealerów.