Magazyn Motowizja - Magazyn Motowizja 21.02.2018

Opis odcinka

<p>W tym odcinku Magazynu Motowizja zagości naprawdę wielki format, a to za sprawą gabarytów samochodów, jakie zaprezentujemy. Jednym z nich będzie Hyundai Santa Fe, czyli największe auto tego koreańskiego koncernu. Ponadto zobaczymy Toyotę Land Cruisera – legendę w świecie off-roadowym i komfortowych, terenowych limuzyn. Dowiemy się również, jak dbać o felgi aluminiowe.</p> <p> </p> <br>

Opis odcinka

W tym odcinku Magazynu Motowizja zagości naprawdę wielki format, a to za sprawą gabarytów samochodów, jakie zaprezentujemy. Jednym z nich będzie Hyundai Santa Fe, czyli największe auto tego koreańskiego koncernu. Ponadto zobaczymy Toyotę Land Cruisera – legendę w świecie off-roadowym i komfortowych, terenowych limuzyn. Dowiemy się również, jak dbać o felgi aluminiowe.  

Opis programu

Program motoryzacyjny, w którym liczy się przede wszystkim dobra zabawa, edukacja i nieograniczony szacunek do polskiej i starej motoryzacji. W magazynie zobaczyć można testy porównawcze aut, ciekawostki, nowości i relacje z wydarzeń związanych z motoryzacją. To także informacje o tym, co, gdzie i za ile, czyli przedstawienie najnowszych ofert dealerów.