Magazyn Motowizja - Magazyn Motowizja 21.03.2018

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p>Jeżeli obraz w kamerze się trzęsie, to znaczy, że coś się dzieje. W tym odcinku nie zabrakło emocji, a to za sprawą terenowych testów najnowszej Daci Duster. W KM Import prowadzący stanął oko w oko z samochodem ciężarowym - MAN TGX. Sprawdził również, jakie zagadki kryją się w oponach do takich pojazdów.</p> <br>

Opis odcinka

Jeżeli obraz w kamerze się trzęsie, to znaczy, że coś się dzieje. W tym odcinku nie zabrakło emocji, a to za sprawą terenowych testów najnowszej Daci Duster. W KM Import prowadzący stanął oko w oko z samochodem ciężarowym - MAN TGX. Sprawdził również, jakie zagadki kryją się w oponach do takich pojazdów.

Opis programu

Program motoryzacyjny, w którym liczy się przede wszystkim dobra zabawa, edukacja i nieograniczony szacunek do polskiej i starej motoryzacji. W magazynie zobaczyć można testy porównawcze aut, ciekawostki, nowości i relacje z wydarzeń związanych z motoryzacją. To także informacje o tym, co, gdzie i za ile, czyli przedstawienie najnowszych ofert dealerów.