Magazyn Motowizja - Magazyn Motowizja 23.05.2018

Opis odcinka

Tym razem postaramy się odpowiedzieć na kilka nurtujących kierowców pytań. Zaczniemy od tematu, który wraca jak bumerang, czyli opony wielosezonowe. Poza tym w salonie Renault podpytamy skąd bierze się taka popularność SUVów i Crossoverów. A na koniec kilka słów o częściach samochodowych. Jak wyglądała ich sprzedaż kiedyś a jak wygląda teraz oraz jak dobrać samodzielnie odpowiednie części?<br><br><br><br><br>

Opis odcinka

Tym razem postaramy się odpowiedzieć na kilka nurtujących kierowców pytań. Zaczniemy od tematu, który wraca jak bumerang, czyli opony wielosezonowe. Poza tym w salonie Renault podpytamy skąd bierze się taka popularność SUVów i Crossoverów. A na koniec kilka słów o częściach samochodowych. Jak wyglądała ich sprzedaż kiedyś a jak wygląda teraz oraz jak dobrać samodzielnie odpowiednie części?

Opis programu

Program motoryzacyjny, w którym liczy się przede wszystkim dobra zabawa, edukacja i nieograniczony szacunek do polskiej i starej motoryzacji. W magazynie zobaczyć można testy porównawcze aut, ciekawostki, nowości i relacje z wydarzeń związanych z motoryzacją. To także informacje o tym, co, gdzie i za ile, czyli przedstawienie najnowszych ofert dealerów.