Magazyn Motowizja - Magazyn Motowizja 09.05.2018

Opis odcinka

Wakacje tuż tuż, więc czas na przedstawienie aut, które na wakacyjne wojaże nadają się idealnie. Najlepiej z gatunków SUV-ów – jak nowa Toyota RAV4 i Volkswagen Golf Sportsvan. Zastanowimy się też nad wyborem samochodu używanego ale sprawdzonego, czyli opowiemy o tym, jak wygląda zakup auta przy salonie dealerskim. <br><br><br><br><br>

Opis odcinka

Wakacje tuż tuż, więc czas na przedstawienie aut, które na wakacyjne wojaże nadają się idealnie. Najlepiej z gatunków SUV-ów – jak nowa Toyota RAV4 i Volkswagen Golf Sportsvan. Zastanowimy się też nad wyborem samochodu używanego ale sprawdzonego, czyli opowiemy o tym, jak wygląda zakup auta przy salonie dealerskim.

Opis programu

Program motoryzacyjny, w którym liczy się przede wszystkim dobra zabawa, edukacja i nieograniczony szacunek do polskiej i starej motoryzacji. W magazynie zobaczyć można testy porównawcze aut, ciekawostki, nowości i relacje z wydarzeń związanych z motoryzacją. To także informacje o tym, co, gdzie i za ile, czyli przedstawienie najnowszych ofert dealerów.