Magazyn Motowizja - Magazyn Motowizja 06.06.2018

Opis odcinka

<p>W tym odcinku skupimy się na autach użytkowych, czyli idealnych rozwiązaniach dla firm. Zaczniemy od Volkswagen Craftera, samochodu wielkich możliwości, które można dowolnie konfigurować. Dla tych, którzy potrzebują trochę mniej przestrzeni ładunkowej przetestujemy Toyotę Proace. A przy okazji odwiedzin w salonie Skody porozmawiamy o korzystnych rozwiązaniach finansowych dla biznesu.</p> <br><br><br><br><br>

Opis odcinka

W tym odcinku skupimy się na autach użytkowych, czyli idealnych rozwiązaniach dla firm. Zaczniemy od Volkswagen Craftera, samochodu wielkich możliwości, które można dowolnie konfigurować. Dla tych, którzy potrzebują trochę mniej przestrzeni ładunkowej przetestujemy Toyotę Proace. A przy okazji odwiedzin w salonie Skody porozmawiamy o korzystnych rozwiązaniach finansowych dla biznesu.

Opis programu

Program motoryzacyjny, w którym liczy się przede wszystkim dobra zabawa, edukacja i nieograniczony szacunek do polskiej i starej motoryzacji. W magazynie zobaczyć można testy porównawcze aut, ciekawostki, nowości i relacje z wydarzeń związanych z motoryzacją. To także informacje o tym, co, gdzie i za ile, czyli przedstawienie najnowszych ofert dealerów.