Magazyn Motowizja - Magazyn Motowizja 06.06.2018

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p>W tym odcinku skupimy się na autach użytkowych, czyli idealnych rozwiązaniach dla firm. Zaczniemy od Volkswagen Craftera, samochodu wielkich możliwości, które można dowolnie konfigurować. Dla tych, którzy potrzebują trochę mniej przestrzeni ładunkowej przetestujemy Toyotę Proace. A przy okazji odwiedzin w salonie Skody porozmawiamy o korzystnych rozwiązaniach finansowych dla biznesu.</p> <br><br><br><br><br>

Opis odcinka

W tym odcinku skupimy się na autach użytkowych, czyli idealnych rozwiązaniach dla firm. Zaczniemy od Volkswagen Craftera, samochodu wielkich możliwości, które można dowolnie konfigurować. Dla tych, którzy potrzebują trochę mniej przestrzeni ładunkowej przetestujemy Toyotę Proace. A przy okazji odwiedzin w salonie Skody porozmawiamy o korzystnych rozwiązaniach finansowych dla biznesu.

Opis programu

Program motoryzacyjny, w którym liczy się przede wszystkim dobra zabawa, edukacja i nieograniczony szacunek do polskiej i starej motoryzacji. W magazynie zobaczyć można testy porównawcze aut, ciekawostki, nowości i relacje z wydarzeń związanych z motoryzacją. To także informacje o tym, co, gdzie i za ile, czyli przedstawienie najnowszych ofert dealerów.