Magazyn żużlowy Pod Taśmą - Magazyn Żużlowy Pod Taśmą 17.05.2018

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p>Rozmowa z Tomkiem Żentkowskim, menagerem Polonii Piła o tym skąd wzięła się jego zamiłowanie i pasja do żużla, ale również jak trudnym zadaniem jest prowadzenie klubu żużlowego. Oprócz tego podsumowanie ostatniego meczu Polonii Piła od Pawła Szałapskiego, kierownika klubu. Na koniec tradycyjnie sprawdzimy wiedzę żużlową, tym razem Tomka Żentkowskiego.</p> <br><br><br><br><br>

Opis odcinka

Rozmowa z Tomkiem Żentkowskim, menagerem Polonii Piła o tym skąd wzięła się jego zamiłowanie i pasja do żużla, ale również jak trudnym zadaniem jest prowadzenie klubu żużlowego. Oprócz tego podsumowanie ostatniego meczu Polonii Piła od Pawła Szałapskiego, kierownika klubu. Na koniec tradycyjnie sprawdzimy wiedzę żużlową, tym razem Tomka Żentkowskiego.

Opis programu

W nieszablonowy sposób pokazujący kulisy funkcjonowania pilskiego żużla od spraw najmniejszych do największych. Analizy zmagań ligowych, statystyki pilskich zawodników, spotkania z zawodnikami, managerami i kibicami. Poznamy również osoby, które na co dzień nie są znane, a pracują na rzecz pilskiego speedweya wiele lat.