Metamorfozy - Metamorfozy 23.01.2017

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

Tym razem Justyna podjęła się poddać metamorfozie mężczyznę. Łukasz bohater styczniowego odcinka okazał się bardzo zdeterminowany, aby pozbyć się pojawiających się zakoli oraz poprawić stan swojego uzębienia. Jak poradzili sobie z tym nasi specjaliści? <br>

Opis odcinka

Tym razem Justyna podjęła się poddać metamorfozie mężczyznę. Łukasz bohater styczniowego odcinka okazał się bardzo zdeterminowany, aby pozbyć się pojawiających się zakoli oraz poprawić stan swojego uzębienia. Jak poradzili sobie z tym nasi specjaliści?

Opis programu

Metamorfozy to interaktywny magazyn, w którym specjaliści z zakresu medycyny i wizażu likwidują niedoskonałości i zmieniają styl bohaterów programu. Uczestnicy pozbywają się urodowych problemów i otrzymują garść wskazówek, jak efekt utrzymać. W ten sposób, poprawiając fizyczną atrakcyjność, dostają szansę na...polubienie siebie. To program dla tych, którzy mają odwagę zmienić swoje życie na lepsze.