Metamorfozy - Metamorfozy 26.06.2017

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

Czas na podsumowanie przygody spełniania marzeń o nowym wyglądzie. W ostatnim odcinku głos przejmą eksperci, którzy pomagali, doradzali i starali się sprostać najbardziej wymagającym prośbom. Co sprawiało najwięcej trudności? Jaką metamorfozę uznali za najbardziej spektakularną? <br>

Opis odcinka

Czas na podsumowanie przygody spełniania marzeń o nowym wyglądzie. W ostatnim odcinku głos przejmą eksperci, którzy pomagali, doradzali i starali się sprostać najbardziej wymagającym prośbom. Co sprawiało najwięcej trudności? Jaką metamorfozę uznali za najbardziej spektakularną?

Opis programu

Metamorfozy to interaktywny magazyn, w którym specjaliści z zakresu medycyny i wizażu likwidują niedoskonałości i zmieniają styl bohaterów programu. Uczestnicy pozbywają się urodowych problemów i otrzymują garść wskazówek, jak efekt utrzymać. W ten sposób, poprawiając fizyczną atrakcyjność, dostają szansę na...polubienie siebie. To program dla tych, którzy mają odwagę zmienić swoje życie na lepsze.