Młode miasto - Młode Miasto 21.01.2019

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

Wojtek obecnie jest na trzecim roku studiów w Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Od przedszkola trenuje sportowy taniec towarzyski, który po blisko 15 latach przerodził się w taniec współczesny. Swoją karierę rozpoczął w Młodzieżowym Domu Kultury w Pile. Teraz swoją historię opowiada w kolejnym odcinku programu "Młode Miasto". <br>

Opis odcinka

Wojtek obecnie jest na trzecim roku studiów w Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Od przedszkola trenuje sportowy taniec towarzyski, który po blisko 15 latach przerodził się w taniec współczesny. Swoją karierę rozpoczął w Młodzieżowym Domu Kultury w Pile. Teraz swoją historię opowiada w kolejnym odcinku programu "Młode Miasto". 

Opis programu

Czy dzisiejsza młodzież różni się od tej sprzed kilkunastu lub kilkudziesięciu lat? Nastoletni autorzy programu pokazują entuzjazm młodych, ich pasje, zainteresowania, chęć poznawania rzeczy nowych oraz głód wiedzy. Obalają często powtarzany mit: „za naszych czasów młodzież była inna” i dowodzą, że nastolatkowie wcale nie są tacy źli.