Mundial po pilsku

Mundial po pilsku 16.07.2018

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

Ostatni odcinek "Mundialu po pilsku". Tym razem kilka słów o tym jak sprawdziła się strefa kibica na pilskiej Wyspie, a następnie podsumowanie całych mundialowych rozgrywek. Rozmowa z Dariuszem Kubickim - dyrektorem MOSiR Piła, Kamilem Kończewskim - operatorem kamery i pasjonatem piłki nożnej oraz Adamem Lubońskim - prezesem OZPN Piła.

Opis programu

Program poświęcony Mistrzostwom Świata w piłce nożnej w Rosji. Prowadzący Mateusz Ryczek podsumowuje wraz z zaproszonymi gośćmi mundial. Mają miejsce analizy meczów, komentarze, statystyki zawodników. Rozmowy toczą się zarówno przed jak i po meczu.