Na sygnale - Na sygnale 23.01.2020

Opis odcinka

<p class="wysiwyg-text-align-justify"> <span class="wysiwyg-font-size-medium">Ciało kobiety wyłowiono w poniedziałek z Gwdy.  </span>Były ksiądz Krzysztof G., któremu prokuratura w Chodzieży zarzuca wykorzystywanie seksualne i gwałt na ministrancie, znalazł pracę w diecezjalnym archiwum. Sebastian Cichocki żegna się z mundurem. Komendant Powiatowy Policji w Pile po 28 latach służby przechodzi na emeryturę. Te i inne relacje w tym wydaniu Na Sygnale.</p>

Opis odcinka

Ciało kobiety wyłowiono w poniedziałek z Gwdy.  Były ksiądz Krzysztof G., któremu prokuratura w Chodzieży zarzuca wykorzystywanie seksualne i gwałt na ministrancie, znalazł pracę w diecezjalnym archiwum. Sebastian Cichocki żegna się z mundurem. Komendant Powiatowy Policji w Pile po 28 latach służby przechodzi na emeryturę. Te i inne relacje w tym wydaniu Na Sygnale.

Opis programu

Nie umknie nam żadne zdarzenie drogowe, kryminalne, pożarowe czy ratownicze. Dzięki programowi widzowie poznają jak pracują służby policji, straży pożarnej i ratownictwa medycznego. Wszystko to pokazane wraz ze zdjęciami, relacjami wprost z epicentrum wydarzeń.