Na sygnale - Na sygnale 23.01.2020

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p class="wysiwyg-text-align-justify"> <span class="wysiwyg-font-size-medium">Ciało kobiety wyłowiono w poniedziałek z Gwdy.  </span>Były ksiądz Krzysztof G., któremu prokuratura w Chodzieży zarzuca wykorzystywanie seksualne i gwałt na ministrancie, znalazł pracę w diecezjalnym archiwum. Sebastian Cichocki żegna się z mundurem. Komendant Powiatowy Policji w Pile po 28 latach służby przechodzi na emeryturę. Te i inne relacje w tym wydaniu Na Sygnale.</p>

Opis odcinka

Ciało kobiety wyłowiono w poniedziałek z Gwdy.  Były ksiądz Krzysztof G., któremu prokuratura w Chodzieży zarzuca wykorzystywanie seksualne i gwałt na ministrancie, znalazł pracę w diecezjalnym archiwum. Sebastian Cichocki żegna się z mundurem. Komendant Powiatowy Policji w Pile po 28 latach służby przechodzi na emeryturę. Te i inne relacje w tym wydaniu Na Sygnale.

Opis programu

Nie umknie nam żadne zdarzenie drogowe, kryminalne, pożarowe czy ratownicze. Dzięki programowi widzowie poznają jak pracują służby policji, straży pożarnej i ratownictwa medycznego. Wszystko to pokazane wraz ze zdjęciami, relacjami wprost z epicentrum wydarzeń.