Na sygnale - Na sygnale 06.02.2020

Opis odcinka

<p class="wysiwyg-text-align-left"><b>W kwietniu 2019 roku Sąd Okręgowy w Poznaniu uniewinnił pilanina Adam Z. od zarzutu zabójstwa Ewy Tylman. Teraz sprawa zostanie ponownie rozpatrzona – tak zdecydował Sąd Apelacyjny. P</b><b>rokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci 80-latka. Mężczyzna utopił się w rzece Łobżonce w Osieku. Ciało znalazł wnuk. </b><b>Na 8 miesięcy pozbawienia wolności skazany został szef działającej niegdyś na terenie Trzcianki organizacji zajmującej się ratowaniem zwierząt za ich bezprawne przywłaszczenie. Grzegorz Bielawski z wyrokiem się nie zgadza. Te i inne materiały w tym wydaniu Na Sygnale.</b></p> <p class="wysiwyg-text-align-left"> <br> </p> <p class="wysiwyg-text-align-left"><br></p>

Opis odcinka

W kwietniu 2019 roku Sąd Okręgowy w Poznaniu uniewinnił pilanina Adam Z. od zarzutu zabójstwa Ewy Tylman. Teraz sprawa zostanie ponownie rozpatrzona – tak zdecydował Sąd Apelacyjny. Prokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci 80-latka. Mężczyzna utopił się w rzece Łobżonce w Osieku. Ciało znalazł wnuk. Na 8 miesięcy pozbawienia wolności skazany został szef działającej niegdyś na terenie Trzcianki organizacji zajmującej się ratowaniem zwierząt za ich bezprawne przywłaszczenie. Grzegorz Bielawski z wyrokiem się nie zgadza. Te i inne materiały w tym wydaniu Na Sygnale.

Opis programu

Nie umknie nam żadne zdarzenie drogowe, kryminalne, pożarowe czy ratownicze. Dzięki programowi widzowie poznają jak pracują służby policji, straży pożarnej i ratownictwa medycznego. Wszystko to pokazane wraz ze zdjęciami, relacjami wprost z epicentrum wydarzeń.