Na sygnale - Na sygnale 06.02.2020

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p class="wysiwyg-text-align-left"><b>W kwietniu 2019 roku Sąd Okręgowy w Poznaniu uniewinnił pilanina Adam Z. od zarzutu zabójstwa Ewy Tylman. Teraz sprawa zostanie ponownie rozpatrzona – tak zdecydował Sąd Apelacyjny. P</b><b>rokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci 80-latka. Mężczyzna utopił się w rzece Łobżonce w Osieku. Ciało znalazł wnuk. </b><b>Na 8 miesięcy pozbawienia wolności skazany został szef działającej niegdyś na terenie Trzcianki organizacji zajmującej się ratowaniem zwierząt za ich bezprawne przywłaszczenie. Grzegorz Bielawski z wyrokiem się nie zgadza. Te i inne materiały w tym wydaniu Na Sygnale.</b></p> <p class="wysiwyg-text-align-left"> <br> </p> <p class="wysiwyg-text-align-left"><br></p>

Opis odcinka

W kwietniu 2019 roku Sąd Okręgowy w Poznaniu uniewinnił pilanina Adam Z. od zarzutu zabójstwa Ewy Tylman. Teraz sprawa zostanie ponownie rozpatrzona – tak zdecydował Sąd Apelacyjny. Prokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci 80-latka. Mężczyzna utopił się w rzece Łobżonce w Osieku. Ciało znalazł wnuk. Na 8 miesięcy pozbawienia wolności skazany został szef działającej niegdyś na terenie Trzcianki organizacji zajmującej się ratowaniem zwierząt za ich bezprawne przywłaszczenie. Grzegorz Bielawski z wyrokiem się nie zgadza. Te i inne materiały w tym wydaniu Na Sygnale.

Opis programu

Nie umknie nam żadne zdarzenie drogowe, kryminalne, pożarowe czy ratownicze. Dzięki programowi widzowie poznają jak pracują służby policji, straży pożarnej i ratownictwa medycznego. Wszystko to pokazane wraz ze zdjęciami, relacjami wprost z epicentrum wydarzeń.