Na sygnale - Na sygnale 05.03.2020

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p> <b>Zenon J. właściciel schroniska dla bezdomnych zwierząt w Jędrzejewie oraz były właściciel schroniska w Pile stanął przed trzcianeckim sądem, gdzie odpowiada za znęcanie się nad zwierzętami. </b><b>35 sadzonek marihuany dla celów medycznych? Tak policjantom tłumaczył się mieszkaniec złotowa. </b><b>Z kolei Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych posesji na terenie gminy Czarnków, kryminalni natknęli się na narkotyki.</b></p> <p><br> </p> <p><br></p>

Opis odcinka

Zenon J. właściciel schroniska dla bezdomnych zwierząt w Jędrzejewie oraz były właściciel schroniska w Pile stanął przed trzcianeckim sądem, gdzie odpowiada za znęcanie się nad zwierzętami. 35 sadzonek marihuany dla celów medycznych? Tak policjantom tłumaczył się mieszkaniec złotowa. Z kolei Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych posesji na terenie gminy Czarnków, kryminalni natknęli się na narkotyki.

Opis programu

Nie umknie nam żadne zdarzenie drogowe, kryminalne, pożarowe czy ratownicze. Dzięki programowi widzowie poznają jak pracują służby policji, straży pożarnej i ratownictwa medycznego. Wszystko to pokazane wraz ze zdjęciami, relacjami wprost z epicentrum wydarzeń.