Na sygnale - Na sygnale 05.03.2020

Opis odcinka

<p> <b>Zenon J. właściciel schroniska dla bezdomnych zwierząt w Jędrzejewie oraz były właściciel schroniska w Pile stanął przed trzcianeckim sądem, gdzie odpowiada za znęcanie się nad zwierzętami. </b><b>35 sadzonek marihuany dla celów medycznych? Tak policjantom tłumaczył się mieszkaniec złotowa. </b><b>Z kolei Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych posesji na terenie gminy Czarnków, kryminalni natknęli się na narkotyki.</b></p> <p><br> </p> <p><br></p>

Opis odcinka

Zenon J. właściciel schroniska dla bezdomnych zwierząt w Jędrzejewie oraz były właściciel schroniska w Pile stanął przed trzcianeckim sądem, gdzie odpowiada za znęcanie się nad zwierzętami. 35 sadzonek marihuany dla celów medycznych? Tak policjantom tłumaczył się mieszkaniec złotowa. Z kolei Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych posesji na terenie gminy Czarnków, kryminalni natknęli się na narkotyki.

Opis programu

Nie umknie nam żadne zdarzenie drogowe, kryminalne, pożarowe czy ratownicze. Dzięki programowi widzowie poznają jak pracują służby policji, straży pożarnej i ratownictwa medycznego. Wszystko to pokazane wraz ze zdjęciami, relacjami wprost z epicentrum wydarzeń.