Na sygnale - Na sygnale 17.12.2020

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p> <b><span class="wysiwyg-font-size-medium">Remigiusz D. lekarz, który pracował między innymi w szpitalu w Pile i Wałczu znaleziony martwy w jednym z wrocławskich hoteli</span></b><b><span class="wysiwyg-font-size-medium">. Ksiądz z Chodzieży, który przez lata wykorzystywał seksualnie ministranta stanie przed sądem. Chodzieska prokuratora zakończyła śledztwo i ma dwa tygodnie na przygotowanie aktu oskarżenia. </span></b><b><span class="wysiwyg-font-size-medium">Wywlekli z domu, wywieźli za miasto, dotkliwie pobili, skopali i oszpecili. Młoda pilanka padła ofiarą agresji pięciu osób. Sprawców bestialskiego zachowania zatrzymała pilska policja. Te i inne kryminalne newsy w tym wydaniu Na sygnale.</span></b></p>

Opis odcinka

Remigiusz D. lekarz, który pracował między innymi w szpitalu w Pile i Wałczu znaleziony martwy w jednym z wrocławskich hoteli. Ksiądz z Chodzieży, który przez lata wykorzystywał seksualnie ministranta stanie przed sądem. Chodzieska prokuratora zakończyła śledztwo i ma dwa tygodnie na przygotowanie aktu oskarżenia. Wywlekli z domu, wywieźli za miasto, dotkliwie pobili, skopali i oszpecili. Młoda pilanka padła ofiarą agresji pięciu osób. Sprawców bestialskiego zachowania zatrzymała pilska policja. Te i inne kryminalne newsy w tym wydaniu Na sygnale.

Opis programu

Nie umknie nam żadne zdarzenie drogowe, kryminalne, pożarowe czy ratownicze. Dzięki programowi widzowie poznają jak pracują służby policji, straży pożarnej i ratownictwa medycznego. Wszystko to pokazane wraz ze zdjęciami, relacjami wprost z epicentrum wydarzeń.