Polonia Piła - droga na szczyt

Polonia Piła - Droga na szczyt odc. 11

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

Odcinek będzie poświęcony wydarzeniom z 19 września 1999 roku. To wtedy pilska Polonia objechała drugi mecz półfinałowy z zespołem Lotos Wybrzeże Gdańsk. Obejrzymy ten pojedynek i porozmawiamy z naszym gościem – trenerem Polonii Piła Januszem Michaelisem.

Opis programu

Retrospekcje wydarzeń, które wyniosły klub żużlowy Polonia Piła po najwyższe ligowe laury. Rozmowy z autorami największych sukcesów w historii klubu i relacje z meczów ligowych. Niezapomniane wrażenia przeżywane przez kibiców żużlowych w latach dziewięćdziesiątych.