Porozmawiajmy o PCT

Porozmawiajmy o PCT odc. 6

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

Mieszkańcy Czarnkowa uczcili setną rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Podczas trzydniowych obchodów odbyła się uroczysta msza święta, odsłonięcie pomnika Powstańców z Ziemi Czarnkowskiej, prelekcje, wystawy i koncerty. Całość zakończyła rekonstrukcja walk w Czarnkowie, przedstawiona przez grupę rekonstrukcyjną z Muzeum Wału Pomorskiego w Wałczu.

Opis programu

Program z udziałem Starosty Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego, przedstawiający plany rozwoju powiatu oraz podsumowujący to co zostało już w powiecie zrealizowane. Audycja okraszona materiałami filmowymi i zdjęciami. Wszystko to co najważniejsze w działaniach starosty nie umknie naszej kamerze.