Program Rolniczy

Program Rolniczy 20.11.2020

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

Rolnik, małżonek rolnika lub domownik ubezpieczony w KRUS może uzyskać dofinansowanie na działalność pozarolniczą. W programie przedstawione są szczegóły dotacji.

Opis programu

Program Rolniczy, to audycja rolnicza o charakterze informacyjno – promocyjnym przedstawiająca efekty udzielanego wsparcia przez ARiMR z programów pomocowych przy wykorzystaniu funduszy UE. W odcinku pierwszym zostaną przedstawione cyfrowe narzędzia usprawniające pracę rolników jak i pracowników ARiMR.  Program ma zachęcić wszystkich rolników do skorzystania z aktualnie dostępnej pomocy, która jest udzielana w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.