Prosto z mostu - Prosto z mostu 10.02.2021 Krzysztof Czarnecki

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p>Zapytaliśmy posła PiS Krzysztofa Czarneckiego o to, jak odnosi się do propozycji dodatkowego opodatkowania mediów podatkiem od reklam oraz akcji „Media bez wyboru”, czy program 500 plus poległ na polu demografii, czy przedsiębiorcom kończy się tlen do życia, co ze sprawą aborcji i rządowym programem „Za życiem”. Dowiemy się również o związkach nowego wojewody wielkopolskiego Michała Zielińskiego z północną Wielkopolską.<br></p>

Opis odcinka

Zapytaliśmy posła PiS Krzysztofa Czarneckiego o to, jak odnosi się do propozycji dodatkowego opodatkowania mediów podatkiem od reklam oraz akcji „Media bez wyboru”, czy program 500 plus poległ na polu demografii, czy przedsiębiorcom kończy się tlen do życia, co ze sprawą aborcji i rządowym programem „Za życiem”. Dowiemy się również o związkach nowego wojewody wielkopolskiego Michała Zielińskiego z północną Wielkopolską.

Opis programu

Program, w którym do odpowiedzi wywołamy ważne osobistości życia publicznego w naszym regionie. Zadajemy trudne pytania o sprawy bieżące z naszego podwórka i meandry ogólnopolskiej polityki.