Prosto z mostu - Prosto z mostu 24.02.2021 Paweł Suski

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p>Czy Platforma Obywatelska skręca w lewo? Czy Polska może czuć się bezpiecznie w obecnej sytuacji geopolitycznej na świecie? Czy w 2021 roku czeka nas polityczny przewrót w Wałczu? Burmistrz nie ma większości w Radzie Miasta Wałcza, a sama rada jest mocno rozdrobniona. O tych i innych tematach rozmawiał Paweł Różycki z Pawłem Suskim byłym posłem Platformy Obywatelskiej.</p>

Opis odcinka

Czy Platforma Obywatelska skręca w lewo? Czy Polska może czuć się bezpiecznie w obecnej sytuacji geopolitycznej na świecie? Czy w 2021 roku czeka nas polityczny przewrót w Wałczu? Burmistrz nie ma większości w Radzie Miasta Wałcza, a sama rada jest mocno rozdrobniona. O tych i innych tematach rozmawiał Paweł Różycki z Pawłem Suskim byłym posłem Platformy Obywatelskiej.

Opis programu

Program, w którym do odpowiedzi wywołamy ważne osobistości życia publicznego w naszym regionie. Zadajemy trudne pytania o sprawy bieżące z naszego podwórka i meandry ogólnopolskiej polityki.