Prosto z mostu - Prosto z mostu 31.03.2021 Adam Szejnfeld

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p>Adam Szejnfeld, senator Koalicji Obywatelskiej odpowiadał m.in. na pytania dotyczące warunków, które stawia opozycja dla poparcia Krajowego Planu Odbudowy, apelu premiera aby opozycja nie przeszkadzała jeśli nie chce pomagać walczyć z pandemią oraz czy jako klasa polityczna rządząca Polską w minionym dwudziestoleciu ma sobie coś do zarzucenia w sprawie braku kształcenia odpowiedniej ilości kadr medycznych, których teraz brakuje w walce z pandemią.</p><p> </p>

Opis odcinka

Adam Szejnfeld, senator Koalicji Obywatelskiej odpowiadał m.in. na pytania dotyczące warunków, które stawia opozycja dla poparcia Krajowego Planu Odbudowy, apelu premiera aby opozycja nie przeszkadzała jeśli nie chce pomagać walczyć z pandemią oraz czy jako klasa polityczna rządząca Polską w minionym dwudziestoleciu ma sobie coś do zarzucenia w sprawie braku kształcenia odpowiedniej ilości kadr medycznych, których teraz brakuje w walce z pandemią. 

Opis programu

Program, w którym do odpowiedzi wywołamy ważne osobistości życia publicznego w naszym regionie. Zadajemy trudne pytania o sprawy bieżące z naszego podwórka i meandry ogólnopolskiej polityki.